Google search

 
 

21 березня 2024 року відповідно до засад «Європейської політики з досягнення здоров’я на XXI століття» в Україні за участі кафедри паліативної і хоспісної медицини НУОЗ України імені П. Л. Шупика та провідних фахівців з різних спеціальностей проводився медичний форум «Роль первинної медичної допомоги в системі охорони здоров'я» щодо безперервної освіти сімейних лікарів та лікарів інших спеціальностей.

Для участі у медичному форумі зареєструвалися понад 1500 лікарів різних спеціальностей з усіх областей України. Переважна більшість доповідачів зробили доповіді в очному форматі з онлайн-трансляцією.

З доповідями на форумі виступили науково-педагогічні працівники НУОЗ України імені П.Л. Шупика, професори Олег Шекера, Іван Зозуля, Андрій Дорофєєв, Георгій Рощін, Лілія Бабінець, Олександр Галушко, Михайло Орос, Євген Труфанов, д. мед. н. Валентина Чижова, к. мед. н. Ірина Мельничук, Отто Стойка, Наталія Кожан, Сергій Бурчинский, а також асистенти кафедр Зоя Максимова, Юлія Мендес, Леся Брацюнь та представники інших установ і медичних закладів вищої освіти України, що здійснюють підготовку за напрямом «Охорона здоров'я». Окрім того, у рамках медичного форуму відбувся майстер-клас «Старість та омолодження», який зареєстрований як окремий захід БПР лікарів, представив професор Олег Шекера.

Тематика медичного форуму охоплювала сучасні аспекти забезпечення високого рівня безперервного та доступного надання медичної допомоги різним верствам населення. Це передбачає надання лікувально-діагностичної та невідкладної допомоги пацієнту у будь-який час, а також забезпечення нагляду за пацієнтами, продовження лікування за місцем проживання після проведення оперативних втручань та стаціонарного лікування. Всім цим вимогам відповідає система надання медичної допомоги на засадах сімейної медицини, що підтверджено досвідом цивілізованих країн світу.

Учасники медичного форуму отримають сертифікати згідно з вимогами Центру тестування МОЗ України. 

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 75.67% - 3 Голосів
Корисність матеріалу: 73.67% - 3 Голосів
Доступність матеріалу: 75.33% - 3 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також