8 травня відбувся старт навчального курсу «Контакт шкіра до шкіри в системі нейророзвивального підходу» в онлайн форматі. Під час першої частини курсу виступили провідні міжнародні фахівці та світові лідери думок, які розповіли про виникнення, розвиток та впровадження методу виходжування немовлят контакт шкіра до шкіри та особливості його застосування для передчасно народжених дітей.

З доповіддю виступив д.мед.н. фахівець з перинатальної нейронауки та популяризатор контакту шкіра до шкіри між матір’ю та новонародженою дитиною Нільс Бергман (Каролінський інститут, Швеція).

Голова Європейської фундації «Про здоров’я новонароджених дітей «EFCNI» Сілке Мадер розповіла про створення стандартів допомоги передчасно народженим дітям, підтримки та навчання батьків для забезпечення безпечного середовища та розвитку немовлят.

Про важливу роль медсестер в системі контакту шкіра до шкіри розповіла Керол Кеннер – виконавчий директор «Ради міжнародних неонатальних медсестер», професор школи медсестринства коледжу Нью-Джерсі (США).

Захід відбувся за ініціативи Української Академії Педіатричних спеціальностей та ГО «Ранні пташки» за сприяння НСЗУ, НУОЗ України імені П. Л. Шупика, Каролінського інституту (Швеція).

Продовження навчального курсу відбудеться 15 травня.

Зареєструватися

Програма заходу