У травні 2024 року за підтримки американської асоціації екстрених медичних техніків NAEMT (National Association of Emergency Medical Technicians) було проведено тренінг з тактичної медицини TCCC-CMC (Tactical Combat Casualty Care - Combat Medic/Corpsman).

Тренінг складався з теоретичної частини, яка проводилася онлайн під керівництвом інструкторів з США та України, і включала розгляд таких тем, як оцінка стану постраждалого на полі бою, евакуація постраждалого, огляд та використання протоколу MARCH-PAWS на різних етапах надання медичної допомоги на полі бою, сортування постраждалих на полі бою, питання про особливості знеболення, антибіотикотерапії та надання невідкладної медичної допомоги у випадку травм голови та очей, опіків та переломів.

Практична частина тренінгу включала в себе відпрацювання методик огляду пацієнта відповідно протоколу MARCH-PAWS, евакуації постраждалих, зупинки масивної кровотечі, забезпечення прохідності дихальних шляхів, допомоги при різних видах пневмотораксу, накладання пов'язок та шин на уражені кінцівки.

Від кафедри медицини невідкладних станів у тренінгу взяли участь завідувач кафедри А. Волосовець та асистент кафедри А. Бойко. Отримані на тренінгу співробітниками кафедри МНС знання та компетентності будуть імплементовані в навчальний процес кафедри та підвищать якість підготовки здобувачів освіти на кафедрі.