22 травня 2024 року відбувся захист дисертаційної роботи Тетяни Малиш, аспіранта кафедри неврології НУОЗ України імені П.Л. Шупика «Прогностичне значення та особливості когнітивних розладів у хворих з Лайм-бореліозом» на здобуття ступеня доктора філософії за спеціальністю 222 – Медицина (наукова спеціальність 14.01.15 – Нервові хвороби).

Науковий керівник – М. Тріщинська, професор, завідувач кафедри неврології НУОЗ України імені П.Л. Шупика.

Голова засідання - О. Дуда, профессор, завідувач кафедри інфекційних хвороб НУОЗ України імені П.Л. Шупика.

Виступили рецензенти: А. Волосовець, доцент, завідувач кафедри медицини невідкладних станів НУОЗ України імені П.Л. Шупика; Т. Насонова, професор кафедри неврології НУОЗ України імені П. Л. Шупика, які позитивно оцінили дисертацію.

Заслухано опонентів: В. Гриб, професора, завідувача кафедри неврології та нейрохірургії Івано-Франківського національного медичного університету; О. Копчак, професора, завідувача кафедри неврології, психіатрії та фізичної реабілітації Приватного вищого навчального закладу «Київський медичний університет».

На підставі результатів відкритого голосування разова рада присудила  Тетяні Малиш ступінь доктора філософії з галузі знань 22 «Охорона здоров’я», за спеціальністю 222«Медицина (наукова спеціальність 14.01.15 – Нервові хвороби).