Індивідуальний план наукової роботи є обов'язковим до виконання здобувачем вищої освіти і використовується для оцінювання успішності запланованої наукової роботи. Задля забезпечення належного контролю за виконанням індивідуального плану роботи, аспіранти двічі на рік доповідають про його виконання на засіданні кафедри, на якій здійснюється підготовка аспіранта. Наприкінці навчального року результати атестації затверджуються на засіданні вченої ради факультету.

Цьогоріч на медичному факультеті НУОЗ України імені П.Л. Шупика атестації підлягало 57 аспірантів першого року навчання, 22 другого, 26 третього та 16 аспірантів четвертого років навчання. Результати річної перевідної атестації здобувачів вищої освіти були розглянуті на засіданні комісії факультету з науково-дослідницької роботи та інноваційної діяльності, голова комісії – професор Сергій Саволюк, у присутності декана медичного факультету Ольги Процюк та завідувача відділу аспірантури та докторантури Наталії Серьогіної.

До атестації були допущені здобувачі освіти, які надали заповнені форми атестації із зазначенням виконаної за звітний період роботи, оцінкою  наукового керівника та результатами розгляду індивідуального плану на засіданні кафедри. Аспіранти денної форми навчання звітували особисто про стан виконання індивідуального плану, доповідали показники освітньої та наукової діяльності.

Голова комісії з науково-дослідницької роботи та інноваційної діяльності професор Сергій Саволюк відзначив задовільний ступінь виконання аспірантами, допущеними до атестації, запланованих на поточний рік показників. Рекомендації комісії щодо продовження підготовки аспірантів будуть розглянуті на вченій раді медичного факультету 05 червня 2024 р.