Національний університет охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика, як і раніше, залишається серед лідерів медичної освіти в Україні й продовжує вдосконалюватись – його викладачі підвищують свої знання та навички на міжнародних сучасних заходах, зокрема, викладацького спрямування.

Отже, після професійного удосконалення на семінарі для викладачів сімейної медицини EURACT-2024, що відбувся 6-8 червня 2024 року в місті Ужгороді співробітники кафедри сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги вже застосували отримані на семінарі навички в своїй викладацькій практиці.

Так, на клінічній базі кафедри, в Клінічній лікарні №15 Подільського району м. Києва (неврологічне відділення) на практичних заняттях професор О. Коваленко вже одразу застосувала педагогічні методики, запропоновані іноземними й українськими тренерами (зі Швейцарії, Естонії, Чехії та з Ужгородського НМУ). Заняття зі слухачами із застосуванням рольових ситуацій, «мозкових штурмів» пройшли цікаво, динамічно, в певній мірі по-новому. Використання нових освітніх інструментів дозволило ще краще оволодіти вміннями коректно й продуктивно спілкуватися з пацієнтами, клінічного обстеження хворого та аналітичного мислення, ефективної роботи в команді.

З огляду на нещодавній досвід професійного удосконалення, в перспективі планується продовження навчання й залучення інших науково-педагогічних працівників кафедри сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги до Міжнародних семінарів для викладачів сімейної медицини  (EURACT) «Leonardo-1» та «Leonardo-2». Всі разом будемо покращувати медицину в Україні.