Випуск та атестація лікарів-інтернів на кафедрі інфекційних хвороб НУОЗ України імені П.Л. Шупика (завідувач кафедри - професор Олександр Дуда, куратор інтернів - доцент Любов Коцюбайло).

З 2022 року в Україні було змінено підготовку в інтернатурі лікарів різних спеціальностей, зокрема лікарів-інфекціоністів. Програмою передбачено навчання впродовж 22 місяців, з них 6 місяців - освітня частина (навчання на кафедрі) та 16 місяців - практична частина (робота на базі стажування).

У 2022 році На кафедру інфекційних хвороб було зараховано 9 лікарів-інтернів, які пройшли навчання на кафедрі та базах стажування, успішно здали державну атестацію.

Навчання на кафедрі проходило у змішаному форматі: очне на базі кафедри та заочне з використанням сучасних технологій. Лікарі-інтерни мали змогу бути присутніми на клінічних розборах разом зі співробітниками кафедри та обговорювати велику кількість клінічних випадків.

Під час практичної частини на базах стажування лікарі-інтерни мали можливість надавати допомогу пацієнтам та про цікаві, складні клінічні випадки вони доповіли на кафедри, де разом з викладачами ці випадки були розглянуті на спільних обговореннях з урахуванням прийнятих протоколів надання медичної допомоги в Україні. Обговорення клінічних випадків разом з виклачами завжди викликає жвавий інтерес лікарів-інтернів, вони беруть участь у дискусіях, пропонують своє бачення, прислуховуються до порад та рекомендацій досвідчених наставників. За результатами проведення атестації відмічено високий рівень теоретичної підготовки та оволодіння практичними навичками. Атестовано 9 лікарів-інтернів та вручено 9 сертифікатів спеціалістів “Інфекційні хвороби”.

При вручені сертифікатів завідувач кафедри професор Олександр Дуда наголосив на необхідності постійного подальшого фахового вдосконалення, бо це є запорукою обізнаності нового та швидкої адаптації до змін.

Запрошуємо на навчання в інтернатурі за спеціальністю “Інфекційні хвороби” на кафедрі інфекційних хвороб в  НУОЗ України імені П.Л. Шупика.

Наші випускники залишили такі відгуки про нас:

Навчання в НУОЗУ - це

Найбільш досвідчені викладачі з багаторічним стажем;

Унікальні методики викладання з урахуванням клінічних випадків, а не сухої теорії;

Об'єктивне оцінювання;

Зручне розташування біля зеленої гілки метро, що мінімізує затримки при пересуванні містом;

Успішне складання державних іспитів.

Будемо раді бачити вас на нашій кафедрі.

З повагою колектив кафедри інфекційних хвороб.