Google search

 
 

24-27 вересня 2024 р. відбувся XXV Національний конгрес кардіологів України.
Конгрес пройшов, як і минулого року, в oнлайн- та офлайн-форматах. Кафедра терапії та ревматології брала активну участь у заході. Відкрив XXV Національний конгрес завідувач кафедри терапії та ревматології, академік НАМН України, професор Володимир Коваленко.

 

Під час роботи Конгресу відбулось: 12 пленарних, 23 секційних засідання, 10 круглих столи, 15 науково-практичних симпозіумів,  заслухано 285 доповідей, прочитано 12 лекцій. У роботі конгресу брали участь фахівці з Іспанії, Великої  Британії, Латвії, Литви, Естонії, США,  Японії, Туреччини, Польщі, Німеччини.

27 вересня відбулась Генеральна асамблея Всеукраїнської асоціації кардіологів України, де заслухали звіт президента Всеукраїнської асоціації кардіологів України, академіка НАМН України, професора В. Коваленка «Від I до XXV Національного конгресу кардіологів України: минуле, сьогодення та майбутнє», було представлено уніфікований протокол первинної та спеціалізованої медичної допомоги «Гіпертонічна хвороба (артеріальна гіпертензія) 2024 р.» та обговорені нові рекомендації.

В межах Конгресу відбулися цікаві та водночас дуже актуальні доповіді завідувача кафедри терапії та ревматології, академіка НАМН України, професора Володимир Коваленко «Кардіометаболічний синдром: клінічна реальність та практична доцільність» та асистента кафедри к. мед. н. Йосифа Гіреша «Особливості ехокардіографічної картини у хворих з амілоїдозом серця».

Було понад 50000 онлайн-включень, та зареєстровано близько 3500 учасників. Усі учасники конференції, що брали участь в онлайн-форматі, мали можливість ставити питання, залишити коментарі в чаті та послухати не тільки доповіді та лекції, а й почути живі дискусії, думки та обговорення проблемних питань кількома експертами.

Конгрес став важливою подією, яка демонструє єдність та незламність українських лікарів.

Ознайомитися докладніше з програмою Конгресу та отримати доступ до трансляцій ви можете за посиланням 

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також