На протязі двох днів- 27-28.09.24 у стінах Української академії наук (УАН) проходив міжнародній конгрес «Сучасні технології та інновації в стоматології», який був організований професором кафедри терапевтичної стоматології, Президентом ВГО «Асоціація лікарів-пародонтологів України» Галиною Білоклицькой за підтримки УАН.

Сама ідея зібрати стоматологів - представників різних українських пародонтологічних шкіл в умовах воєнного часу здавалася не реальною, але інтерес до проблеми, бажання вдосконалювати свою майстерність наших стоматологів показали, що все реально. Зал два дні був повністю заповнений лікарями-учасниками заходу.

У рамках конгресу були обговорені дуже важливі питання сучасної пародонтології: інноваційні підходи до лікування та профілактики захворювань тканин пародонту у дорослих та дітей, а також сучасні підходи до хірургічних та імплантологічних втручань при захворюваннях пародонта.

Тематика конгресу викликала неабиякий інтерес у лікарів-стоматологів - після завершення програми тривала дискусія та обговорення доповідей. Тож не дивно, адже в рамках конгресу прозвучали доповіді провідних українських науковців: професорів М. Драгомирецької, О. Бід, Л.  Хоменко, Ю. Чумакової, А. Копчак, Н. Біденко, О. Копчак, О. Остапко, В. Горачук, доцентів М. Савченко, Р. Якименка та багатьох інших, а також зарубіжних колег: Dr.Michele Reners (Бельгія), Prof.Dr Korkud Demirel (Туреччина), Dr.YanivMayer (Ізраїль), Dr. Anas Elharathi (Лівія).

Обмін професійним досвідом - важлива подія для кожного фахівця, це зустріч, яка надихає на подальші звершення, надає змогу переосмислення досягнень, визначення нових стратегічної планів у лікувальній, науковій та педагогічній діяльності.