Google search

 
 

У першу суботу грудня кафедра кардіології НУОЗ України імені П.Л. Шупика провела факультативні заняття, зосереджені на актуальних питаннях сучасної кардіології. Захід став справжньою подією для сімейних лікарів, терапевтів, кардіологів та нефрологів, пульмонологів, адже обговорювалися найновіші підходи до діагностики та лікування випадків кардіологічного профілю.

Захід розпочався з практичного розбору клінічного випадку, де  завідувач кафедри кардіології НУОЗ  України імені П.Л. Шупика, професор  Марина Долженко та завідувач кафедри нефрології та нирковозамісної терапії НУОЗ України імені П.Л. Шупика, професор Стелла Кушніренко відповідали на питання:   чому ранній скринінг та вчасне лікування ХХН у пацієнтів із ЦД 2 типу важливі для кардіолога та нефролога.

Професор, завідувач кафедри фтизіатрії і пульмонології з курсом професійних хвороб ІФНМУ Микола Островський присвятив свою доповідь ефективності холінолітиків у лікуванні хронічного обструктивного захворювання легень (ХОЗЛ) та їхньому впливу на поліпшення якості життя пацієнтів.

Цікавий майстер-клас провела  доцент кафедри кардіології НУОЗ   України імені П.Л. Шупика Ірина Давидова: «В яких масках може виступати задуха?», продемонструвавши алгоритм ведення пацієнта з хронічною задухою.

Про головні предиктори фібриляції передсердь можна було дізнатися з лекції завідувача кафедри променевої діагностики ФПДО в ЛНМУ ім. Данила Галицького, доцента Михайла  Сороківського.

На завершення заходу відбулася насичена дискусія між професором Мариною Долженко та асистентом кафедри кардіології НУОЗ України імені П.Л. Шупика Тетяною Сімагіною щодо профілактики інсульту при вадах серця. Спікери обговорили сучасні рекомендації та показали впровадження їх на прикладі реального клінічного випадку.

Особливо хочеться відзначити активність аудиторії, що зберігалась протягом всього заходу та подякувати за цікаві питання.

Як завжди, про всі найцікавіші заходи можна дізнатися на сайті www.Webcardio.org та в освітньому додатку MedUA.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також