З 26 квітня на кафедрі іноземних мов факультету підвищення кваліфікації викладачів триває новий спеціалізований цикл тематичного удосконалення з воєнно-медичної тематики «Tactical Medicine Essentials. Basic Military English», що розрахований на науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти галузі охорони здоров’я, а також медичних працівників, які надають невідкладну допомогу в умовах воєнного стану.

Мета циклу – досягнення слухачами такого рівня знань, навиків і вмінь, що забезпечуватиме необхідну комунікативну спроможність професійного спілкування в умовах воєнного стану.

Зміст навчального циклу складають лексичні та граматичні феномени з таких тематик: оцінювання рани та контроль крововиливу; розпізнавання шоку та його запобігання; техніка накладення джгута; базове відновлення прохідності дихальних шляхів; лікування вогнепальних поранень; лікування колотих ран; оброблення проникаючого поранення грудної клітки; розпізнавання та лікування тиску; пневмоторакс, розпізнавання та лікування серйозних та незначних травм; забезпечення евакуації та транспортування.

Отже, проходження циклу ТУ «Tactical Medicine Essentials. Basic Military English» сприятиме підготовці багатонаціональних англомовних представників галузі охорони здоров’я до спілкування професійною англійською. Мовленнєві навики, що отримає слухач, варіюються від повсякденних військових ситуацій до спілкування з іноземними офіцерами та інструкторами.

Актуальність матеріалу: 82.67% - 3 Голосів
Корисність матеріалу: 73.5% - 2 Голосів