Кафедра фундаментальних дисциплін та інформатики щиро запрошує взяти участь 10 листопада 2023 року у DigiHealthDay-2023 (м. Деггендорф, Німеччина) – у Міжнародному симпозіумі, організованому European Campus Rottal-Inn Технологічного інституту Деггендорфа у співпраці з НУОЗ України імені П. Л. Шупика разом із місцевими та міжнародними партнерами.

DigiHealthDay висвітлює питання сучасного цифрового здоров’я та його ролі у вирішенні глобальних проблем охорони здоров’я з унікальної міжнародної точки зору.

В попередньому випуску цієї знакової події – DigiHealthDay-2022 – взяли участь 1000 зареєстрованих учасників із 100 країн світу. Отримано багато схвальних відгуків: «Симпозіум надихає», «Чудова можливість навчатися та розвиватися», «Вражений якістю виступів», «Дуже актуальні теми» та багато інших.

Основні теми DigiHealthDay-2023: цифрова медична освіта, дослідження з використанням штучного інтелекту; етика та регулювання; прагматичні дослідження цифрової охорони здоров'я; а також – традиційно – цифрова освіта в галузі охорони здоров’я, оскільки DIT-ECRI є провідним закладом із міжнародної програми навчання магістра цифрового здоров’я (MDH).

Насичений одноденний Симпозіум включатиме основні доповіді провідних міжнародних експертів, панельні дискусії, орієнтовані на аудиторію, усні та стендові наукові доповіді, презентації студентських тез і проєктів.

Рекомендуємо зареєструватися зараз, щоб отримувати наступні новини та інформацію. Станьте частиною динамічної періодичної платформи міжнародного обміну знаннями в галузі цифрового здоров’я.

DigiHealthDay-2023 – https://www.th-deg.de/digihealthday. Участь безкоштовна!

Головна подія 10 листопада 2023 року запланована як гібридна подія (безпосередньо на місці та on-line – у прямому ефірі). Приєднатися до Симпозіуму можна фізично в кампусі Технологічного інституту Деггендорфа (ТІД) або налаштуватися on-line з будь-якої частини світу. З нетерпінням чекаємо можливості вітати Вас (фізично чи віртуально) в серці Європи!

Публікація матеріалів Симпозіуму

DigiHealthDay-2023 – міжнародний Cимпозіум із темою «Глобальне цифрове здоров’я – сьогодні, завтра та в майбутньому». Заохочуються цікаві реферати, що стосуються сфери цифрового здоров’я та його ролі в контексті «Глобального здоров’я».

Участь у DigiHealthDay-2023 дає право на рецензовану публікацію однієї тези та статті в Symposium Proceedings та Journal of Applied Interdisciplinary Research (JAIR) спільно з Journal of Medical Informatics and Engineering (JMIE, Ukraine).

JAIR містить теми міждисциплінарних досліджень і орієнтований на науковців різних дисциплін.

Інформація про журнали: https://jas.bayern/index.php/jair/index, https://ojs.tdmu.edu.ua/index.php/here

Тематика семінарів DigiHealthDay-2023:

• EHR, медичні інформаційні системи
  • Стандарти даних і сумісність
  • Телемедицина та дистанційна медична допомога
  • mHealth, Інтернет медичних речей і телемоніторинг
  • Управління медичними даними та аналітика
  • Штучний інтелект у медицині та охороні здоров'я
  • Конфіденційність, безпека, довіра та партисипація пацієнтів
  • Робототехніка, блокчейн, нові та перспективні технології
  • Інновації та підприємництво в напряму DigiHealth.

Особлива увага приділяється питанням: дослідження штучного інтелекту; етика та регулювання; прагматичні дослідження цифрової охорони здоров'я; цифрова медична освіта.

Запити можна надсилати на адресу: [email protected].