Лозунг Всесвітнього дня нирки «Здоров’я нирок для всіх і скрізь - від профілактики до виявлення та рівноправного доступу до допомоги».
Ми на карті подій https://www.worldkidneyday.org/event/wkd-ukraine-2020/

Кафедра нефрології та НЗТ НМАПО імені П.Л. Шупика та нефрологічна клініка проф. Д. Іванова проводять Науково-практичну конференцію з міжнародною участю «Актуальні питання нефрології, діалізу та трансплантації – Всесвітній день нирки 2020» згідно Реєстру наукових медичних форумів (НМФ) Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика. Місце проведення: Київ, вул. В. Васильківська, 29 б, Нефрологічна клініка проф. Д. Іванова

Дати проведення: 2 - 4 квітня 2020.

Формат конференції передбачає індивідуалізований підхід із проведенням тематичних міні-конференцій. Кількість учасників: 30 для кожного дня. Реєстрація тільки через сайт із попередньою оплатою участі. Участь у конференції 1000 гривень за день (для членів УАДН – 500 гривень).

Сертифікат НМАПО імені П.Л.Шупика підтверджує нарахування 10 балів.

2 квітня   «Нефрологія»

9.00       Кава

9.30       Вітальне слово

9.30- 12.30          3 причини формування ХХН

Діабетична нефропатія (проф. Л. Соколова)

Гіпертензівна нефропатія (проф. Д. Іванов)

CACUT - синдром (доц. С. Кушніренко)

13.30-16.30        Вибрані питання

IgG4-асоційоване захворювання (проф. О. Яременко). Морфологія IgG4-RD (проф. О. Дядик)

ХХН і цереброваскулярна протекція: практичний підхід (проф. М. Тріщинська)

Ревматологічні захворювання з ураженням нирок у вагітних (д.мед.н. Т. Бевзенко)

Радіонуклідна діагностика (проф. В. Кундин)

17.30 - 19.30

Обмін досвідом, круглий стіл «ХХН та її ризики»

19.30     Закінчення

3 квітня «Від ХХН до нирково-замісної терапії»

9.00       Кава

9.30       Вітальне слово

9.30 - 12.30

Предикторы неблагоприятного исхода у пациентов с IgA-нефропатией (К. Комиссаров, ГУ «Минский научно-практический центр хирургии, трансплантации и гематологи», М. Дмитирева УО «Белорусский государственный медицинский університет», Т. Летковская, УО «Белорусский государственный медицинский університет»).

Гідратація при ХХН, діуретична терапія (проф. Д. Іванов).

Особенности почечно-заместительной терапии у пожилых пациентов с хронической болезнью почек (К. Комиссаров, ГУ «Минский научно-практический центр хирургии, трансплантации и гематологи», К. Курилович, ГУО «Белорусская медицинская академия последипломного образования»).

13.30 - 16.30

Клінічна значимість маркера гострого пошкодження нирок в прогнозуванні розвитку  прееклампсії у вагітних (проф. В. Марічереда, к.мед.н. Л. Берлінська, Одеський національний медичний університет, кафедра акушерства та гінекології №1).

Радіонуклідна діагностика (проф. В. Кундин).

Розширений ГД (І. Кучма).

17.30 - 19.30

Асоціація пацієнтів про розширений ГД: особистий досвід (О. Нежурін).

Розширений ГД (демонстрація в клініці)

19.30     Закінчення