Google search

 
 

Співробітники кафедри неонатології НУОЗ України імені П.Л. Шупика прийняли участь у науково-практичної конференції з міжнародною участю «IPIP-2023: International platform for integrative pediatrics», яка відбулася 19-20 квітня 2023 року в НМУ імені О.О. Богомольця та була присвячена пам’яті видатного українського вченого-педіатра, академіка НАМН України професора В. Майданника. В роботі конференції брали участь видатні вчені, науковці, практичні лікарі, аспіранти зі всіх областей України, а також закордонні  спікери з доповідями на найактуальніші теми педіатрії та неонатології.

Завідувач кафедри член-кореспондент НАМН України професор Є. Шунько, доцент О. Лакша, асистент О. Бєлова  кафедри неонатології НУОЗ України імені П.Л. Шупика підготували доповідь на тему «Особливості амбулаторного спостереження за передчасно народженими дітьми». Професор Є. Шунько представила її аудиторії. Доповідь викликала неабияку зацікавленість, були запитання, на які спікер дала вичерпну відповідь.

В Україні збільшується питома вага передчасно народжених дітей, які мають підвищений ризик формування хронічних захворювань та порушень розвитку, ефективна система медичного спостереження, яка своєчасно забезпечує мультидисциплінарні діагностичні, лікувальні та реабілітаційні втручання, є важливою для покращення здоров’я дітей України. Саме ці проблемні питання педіатрії та неонатології були зазначені в доповідях учасників конференції.

На вебінарі «Неонатологія воєнного часу» були розглянуті питання: диференційованого підходу до менеджменту персистуючої легеневої гіпертензії у передчасно народжених дітей (Харків), сучасних напрямів виходжування передчасно народжених дітей (Тернопіль), неонатальних аритмій (Харків), використання сучасних настанов в лікуванні неонатальних жовтяниць (Київ). Окремо можна відмітити доповідь про унікальний випадок з неонатології, а саме про порушення серцевого ритму та його корекцію у новонародженого від спікера з Німеччини Ларса Майер-Добковітц (Потсдам).

Вдячні організаторам конференції за можливість працювати та послухати цікаву та корисну інформацію, яка допоможе і викладачам, і практичним лікарям в наданні допомоги новонародженим на сучасному рівні.

Також повідомляємо, що на кафедрі неонатології НУОЗ України імені П.Л. Шупика з 10.05.2023. розпочинається цикл тематичного удосконалення «Початкова стабілізація стану та особливості транспортування новонароджених». Тривалість циклу – 11 днів. Після проходження циклу лікарі отримують сертифікат та 50 балів для подальшого формування особистого портфоліо при підготовці до атестації. Запрошуємо всіх бажаючих лікарів неонатологів, педіатрів, дитячих анестезіологів та лікарів інших педіатричних спеціальностей, які надають допомогу новонародженим.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також