20 – 21 квітня 2023 р. на кафедрі загальної, дитячої, судової психіатрії і наркології (завідувач – професор Вячеслав Мішиєв) відбулася ІІ науково-практична конференція з міжнародною участю «Психіатрія, наркологія, клінічна психологія та загальна медична практика: міждисциплінарні питання сучасності».

Провайдером заходу виступив Національний університет охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика (провайдер 1065, захід № 5501485); технічним провайдером, який забезпечив з використанням власної електронної платформи проведення конференції в on-line форматі, реєстрацію слухачів, виготовлення та розсилку сертифікатів – компанія «Крістал Медикал Технолоджис».

Організаційний комітет очолив виконуючий обов’язки ректора академік НАМН України, професор В’ячеслав Камінський. До складу організаційного комітету конференції також увійшли: перший проректор, чл.-кор. НАМН України, професор Юрій Вдовиченко, проректор з науково-педагогічної роботи, чл.-кор. НАМН України, професор Олександр Толстанов, проректор з наукової роботи, професор Наталія Савичук, завідувач кафедри загальної, дитячої, судової психіатрії і наркології, професор Вячеслав Мішиєв, виконуючий обов’язки директора ДУ «Інститут неврології, психіатрії та наркології НАМН України», чл.-кор. НАМН України, професор Ігор Лінський, професор психіатрії та суїцидології Каролінського інституту Данута Елізабет Вассерман (Стокгольм, Швеція), професор психіатрії та психотерапії, директор кафедри психіатрії та психотерапії Дюссельдорфського університету імені Генріха Гейне Вольфганг Габел (Дюссельдорф, Німеччина), професор кафедри психіатрії Мюнхенського університету Ханс-Юрген Мюллер (Мюнхен, Німеччина), клінічний професор глобальної охорони здоров’я, політики та менеджменту охорони здоров’я, а також психіатрії та поведінкових наук в Університеті Джорджа Вашингтона Еліот Сорел (Вашингтон, США) та інші.

На конференції з доповідями виступили провідні науковці та представники практичної ланки сфери охорони здоров’я в області психіатрії, наркології, клінічної психології, неврології та загальної практики – сімейної медицини з майже всіх обласних центрів України, а також з Польщі (Варшава), Чехії (Чеські Будійовиці), Сполучених Штатів Америки (Вінстон-Салем, штат Північна Кароліна), Фінляндії (Турку).

Всі слухачі конференції, які прослухали 100% доповідей, отримали сертифікати про нарахування 10 балів безперервного професійного розвитку (спеціальності: психіатрія, наркологія, медична психологія, дитяча психіатрія, психотерапія, судово-психіатрична експертиза, неврологія, загальна практика-сімейна медицина).

Актуальність матеріалу: 74.67% - 3 Голосів