24-25 червня, згідно плану наукових заходів НУОЗ України імені П.Л. Шупика було проведено науково-практичну конференцію GYN. Унікальний проект професійного розвитку для акушерів-гінекологів «Дивлячись очима сучасного лікаря». Онлайн-практикум сучасного акушера-гінеколога секрети майстерності від авторитетів та їх учнів.

В рамках даної конференції було проведено майстер-клас кафедри акушерства, гінекології та медицини плода НУОЗ України імені П.Л. Шупика «Нові шляхи керуванням здоров`я жінки». Професор С. Жук виступила з темою «Порушена харчова поведінка: чим ризикує вагітна та які наслідки для дитини», професор В. Медвідь «Профілактика пре еклампсії - практична рекомендація і теоретичне обгрунтування», професор Р. Ткаченко «Особливості інфузійної терапії при еклампсії».

Новинкою в даному GYN була віртуальна жіноча консультація та акушерський стаціонар. У ньому прийняли участь Д. Конько, С. Жук, Л. Захурдаєва, В. Заболотнов, О. Таран, О. Білодід, М. Кирильчук, О. Ісламова, І. Грицай, К. Огородник, Л. Булик, О. Шевченко, А. Гусєєва, А. Пилипенко, А. Гайдай.

Була проведена дискусійна панель у форматі мультидисциплінарного консиліума «Тяжкі форми раннього гестозу» у складі С. Жук, В. Медведь, Р. Ткаченко, Д. Коньков.

Також на конференції була секція «Оптимальна лікувальна стратегія - запорука успіху» де з доповіддями виступили професор С. Жук, д. мед .н. О. Ефименко, професор О. Таран.

Даний захід викликав неабияку цікавість та активність з боку практичних лікарів.

Було зареєстровано біля 2100 лікарів, 12 тисяч переглядів та унікальних глядачів 2,4 тисячі. Майже всі були протестовані та отримали сертифікати.

Організатори заходу врахували побажання щодо майбутніх науково-практичних конференцій по темах та майстер-класах.