Літня пора - це не тільки час відпусток, а й час активної праці та навчання. 1- 4 липня 2023 року відбулась щорічна конференція від Європейської Асоціації Неврологів «EAN Conference 2023 - Neurology Beyond Big Data», що проходила цьогоріч в Будапешті.

Обсяг даних, доступних у неврології, нейробіології та суміжних дисциплінах, зростає в геометричній прогресії, і наша здатність аналізувати та використовувати ці дані стає все більш складною. Тому головною темою  щорічної конференції Європейської академії 2023 року було обрано саме  «Неврологія за межами великих даних», де обговорювались концепції, останні досягнення, можливості та виклики.

Конференція зібрала понад 7000 неврологів зі 116 країн світу. До конференції долучились безліч провідних європейських спеціалістів, професорів, лідерів напрямку та просто охочих лікарів, що мають на меті постійно навчатись та розвиватись. Учасники, які не змогли приїхати на конгрес, мали можливість долучитись онлайн.

Аспірантка кафедри неврології №1 НУОЗ України імені П.Л. Шупика Соломія Бандрівська та старший лаборант кафедри взяли участь у конференції.

У секції ePoster Соломія Бандрівська презентувала постерну доповідь на тему «Синдром Ланса-Адамса, опис 3 різних, але унікальних клінічних випадків», доповідь була написана під керівництвом професора кафедри неврології №1 НУОЗ України імені П.Л. Шупика Тетяни Слободін.

Робота представників нашої кафедри на конференції була дуже активною та плідною - багато найсучаснішої інформації, нові знання, цікаві дискусії та зустрічі, а також нові знайомства, нові плани.

Надзвичайно важливими були особисті зустрічі з найавторитетнішими неврологами світу щодо підтримки України і створення нових можливостей академічної та практичної співпраці, а саме з Натаном Борнштайном (віцепрезидент Світової асоціації інсульту), Аланом Раппапортом (екс президент Міжнародної асоціації головного болю) та іншими.

Доступність матеріалу: 70.5% - 2 Голосів