26-30 серпня 2023 року у Глазго (Шотландія) відбулася конференція Міжнародної асоціації з навчання медичних спеціалістів (AMEE).

AMEE просуває досконалість освіти у галузі охорони здоров'я на міжнародному рівні, від початкових дисциплін до магістерських програм і докторських досліджень. Разом з іншими організаціями ця асоціація підтримує викладачів і навчальні заклади у їхній поточній освітній діяльності, консультуючи їх щодо нових розробок, досягнень і методологій.

Цьогорічна конференція AMEE 2023 була присвячена такій важливій темі як «Інклюзивне навчальне середовище для трансформації майбутнього», але також були включені й інші ключові напрямки в освіті медичних працівників.

Від нашого університету у конференції взяв участь завідувач кафедри медицини невідкладних станів доцент А. Волосовець, який виступив з онлайн-доповіддю на тему «Медицина невідкладних станів під час війни в Україні» в рамках секції «Післядипломна медична освіта в умовах дестабілізації та конфлікту». Закордонні колеги з теплотою та повагою сприйняли доповідь, висловили одноголосну підтримку України та засудили дії російських загарбників.