Відповідно до наказу НУОЗ України імені П.Л. Шупика від 19.09.2023 року №3426 на кафедрі онкології відбувся міжкафедральний фаховий семінар з попередньої експертизи матеріалів дисертації аспірантки кафедри Анастасії Самусєвої. У семінарі взяли участь представники кафедр онкології, радіології, ядерної медицини, радіаційної онкології та радіаційної безпеки НУОЗ України імені П.Л. Шупика, ДУ «Національний науковий центр радіаційної медицини НАМН України» та кафедри онкології НМУ імені О.О. Богомольця.

На семінарі були представлені результати дисертаційної роботи на тему: «Індивідуалізація тактики лікування хворих на тричі-негативний рак молочної залози», науковий керівник – доцент кафедри онкології Ольга Пономарьова. Тема має особливу актуальність, адже рак молочної залози займає перші місця у захворюваності та смертності від онкологічних захворювань у жінок, як у світі так і в Україні. До того ж, тричі-негативний рак молочної залози належить до агресивних та найбільш проблемних підтипів раку цієї локалізації.

Результати дисертаційної роботи визнали такими, що мають наукову та практичну цінність. Доповідь пошукача наукового ступеня відзначалася повнотою викладення матеріалів, належною аналітичністю, засвідчила глибоку обізнаність у проблемі. В обговоренні та постанові одноголосно було визнано, що за змістом і обсягом дослідження є закінченою кваліфікаційною науковою працею, що відповідає усім чинним вимогам. Дисертацію А. Самусєвої рекомендовано до офіційного захисту на здобуття наукового ступеня доктора філософії.

Користуючись нагодою, хочемо нагадати про важливість регулярного самоогляду молочних залоз та щорічного обстеження. Вчасно виявлене захворювання дає змогу зберегти життя. Бережіть себе і будьте здорові!