Google search

 
 

Проблеми своєчасної діагностики, профілактики та лікування алергічних захворювань (АЗ) є надзвичайно важливими для лікарів різного фаху, оскільки ці хвороби є вкрай поширеними, для них характерні гіподіагностика, пізнє виявлення та неадекватне лікування, що суттєво погіршує якість життя пацієнтів.

Тому саме найбільш важливим проблемам профілактики, діагностики та лікування алергічної та коморбідної їй патології була й присвячена робота науково-практичної конференції (семінару) «Сучасні досягнення в профілактиці, розпізнаванні та лікуванні алергічних захворювань. Осінь - 2023», проведення якої було організовано Асоціацією алергологів України в рамках проекту «Життя без алергії». Символічно, що робота конференції відбулася в оффлайн режимі 30 вересня 2023 року у Всеукраїнський День бібліотек, які до цих пір роблять значний внесок у поширення медичних знань лікарям України.

В роботі конференції в якості як організаторів, так і лекторів прийняли активну участь співробітники кафедри фтизіатрії і пульмонології НУОЗ України імені П.Л. Шупика. Професором Сергієм Зайковим, який був одним з модераторів конференції, були зроблені доповіді на теми: «Алергічний фенотип бронхіальної астми: особливості діагностики та лікування», «Сучасна діагностика гіперчутливості до внутрішньожитлових алергенів», «Синдром шкірного свербежу в клінічній практиці», «Профіль безпеки молнтелукасту: немає підстав для обмеження застосування препарату». Доцент кафедри Людмила Юдіна зробила цікаву доповідь на тему «Алгоритм діагностики та лікування кашлю». За матеріалами власного дисертаційного дослідження аспірантка кафедри Мар’яна Ликова зробила доповідь на тему «Специфічна алергодіагностика та імунотерапія IgE-залежних алергічних захворювань».

На конференції також були представлені інші цікаві науково-практичні доповіді відомих вітчизняних фахівців в галузі алергології, пульмонології, дерматології, оториноларингології, інфекційних хвороб за актуальною тематикою профілактики, діагностики, клінічного перебігу, сучасних підходів до лікування АЗ.

Завершилася робота конференції цікавою дискусією, спілкуванням лікарів між собою, відповідями лекторів на запитання слухачів, яких прийняло участь у роботі конференції біля 150 осіб. Слід відзначити, що в процесі роботи конференції та після її закінчення від лікарів були отримали схвальні відгуки щодо організації проведення та якості доповідей.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також