15 вересня 2023 року у місті Барселона відбулась наукова конференція «П'ятий Науковий День Європейської Ортопедичної Академії», організована компанією «Юнайтед», яка стала значущою подією у сфері ортопедії та травматології, яка  об'єднала провідних фахівців ортопедії з усього світу для обговорення сучасних досягнень та досліджень у цій галузі.

Науковий день включав лекції, дискусії, панельні обговорення і можливість обміну напрацюваннями з іншими вченими та фахівцями. Професор кафедри ортопедії і травматології НУОЗ України імені П.Л. Шупика І. Зазірний представив результати власних досліджень щодо лікування та догляду за пацієнтами.

Участь фахівців Університету у таких наукових форумах свідчить про  професіоналізм і визнаність у науковому світі, сприяє обміну знань і досвідом з іншими вченими, що є важливим для подальшого розвитку медичної науки та покращення медичної практики.

Спільне фото з провідним фахівцем зі спортивної медицини професором Пако Бьйоска (Іспанія) - колишнім начальником медичної служби ФК «Шахтар» Донецьк та ФК «Челсі» Лондон.