Сьогодні, на кафедрі загальної та невідкладної хірургії Національного університету охорони здоров'я України імені П.Л. Шупика відбулася важлива лікарська конференція, присвячена розбору клінічного випадку пораненого військового з мінно-вибуховою травмою та пошкодженням внутрішніх органів. В ході конференції розглядалася послідовність та результати багатьох складних хірургічних втручань.

Доповідачем на цьому заході був завідувач відділення гнійної хірургії, Заслужений лікар України Юрій Риб'янець. Він розповів про виклики та особливості лікування цього важкого клінічного випадку, а також наголосив на значущості колективної роботи медичного персоналу.

Серед учасників конференції були завідувач кафедри загальної та невідкладної хірургії, професор В. Крижевський, професори О. Біляєва, А. Радзіховський, Є. Колесников, доцент О. Мироненко, співробітники кафедри та лікарі-інтерни.

Особливу увагу слід приділити тому, що співробітники кафедри та лікарі-хірурги відділень лікарні докладають максимальних зусиль для надання кваліфікованої медичної допомоги військовим. У цьому контексті використовуються найсучасніші медичні технології, проводяться онлайн-консультації з провідними клініками Європи, США та Ізраїлю, щоб забезпечити найкращий результат лікування поранених військових.

Крім того, ця подія служить чудовою можливістю для професійного зростання лікарів-інтернів, які беруть участь у розборі таких складних клінічних випадків та їх лікуванні.

Такі заходи виявляються надзвичайно важливими в контексті підтримки та допомоги нашим героям, які віддають найкращі роки свого життя на захист батьківщини.

Кафедра загальної та невідкладної хірургії Національного університету охорони здоров'я імені П.Л. Шупика прагне зробити все можливе для врятування життя та здоров'я цих справжніх героїв.