7 жовтня у польському місті Люблін відбулась Польсько-українська конференція з символічною назвою - «Ортодонтія єднає друзів», організаторами якої виступили АОУ Polskie Towarzystwo Ortodontyczne та Асоціація Ортодонтів України. Адже підтримка друзів безцінна. Особливо в складні часи. Часи випробувань, часи війни.

У роботі конференції  з доповідями виступили завідувач кафедри ортодонтії Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика професор Мирослава Дрогомирецька, доцент кафедри Наталя Поляник, аспіранти кафедри.

Це була не просто зустріч двох громадських професійних організацій. Це був безцінний обмін наукових напрацювань, емоцій, співпереживань, підтримки та впевненості в омріяній перемозі. А ще були плани на майбутнє… І це означає, що життя продовжується і ми спільно розвиваємо майбутнє нашої прекрасної професії, майбутнє наших поколінь. Спільно. Рука об руку. Тому що разом, ми - СИЛА. Дякую усім українським ортодонтам, що важкими дорогами, але змогли приїхати на конференцію і підтримати нашу Україну. Безмежна вдячність польським колегам за чудову організацію та цей теплий і щирий прийом! До нових зустрічей! До зустрічі на Українсько-польській конференції 2024 у вільній і мирній Україні!