Google search

 
 

25 - 27 жовтня 2023 р. відбулась науково-практична конференція «Всеукраїнський ревматологічний форум з міжнародною участю». Конференція пройшла в on-line та off-line форматах.

Кафедра терапії та ревматології брала активну участь у заході. Відкрив конференцію завідувач кафедри терапії та ревматології НУОЗ України імені П.Л. Шупика, академік НАМН України, професор Володимир Коваленко. Він виступив з проблемною доповіддю «Міокардит: сучасні концепції патогенезу і досвід лікування», яка є дуже актуальною в умовах сьогодення.

Ще однією цікавою подією став науково-практичний симпозіум «Подагра та гіперурикемія: від монографії до стандартів діагностики та лікування», в якій приймали участь завідувач кафедри терапії та ревматології, академік НАМНУ Володимир Коваленко та професор кафедри нефрології Стелла Кушніренко.

26 жовтня відбулось секційне засідання: «Коморбідні стани в ревматології», де доцент кафедри терапії та ревматології Анна Крилова була модератором та виступила з доповіддю «Хвороба Стілла як причина лихоманки неясної етіології».

27 жовтня був проведений круглий стіл за участі співробітників НУОЗ України імені П. Л. Шупика завідувача кафедри сімейної медицини, професора Людмили Хіміон та декана терапевтичного факультету Ольги Процюк «Немедикаментозні інновації та технології для кращого контролю за РЗ».

До перегляду трансляції були запрошені лікарі різних  спеціальностей: «ревматологія», «загальна практика – сімейна медицина», «терапія», «кардіологія», «медицина невідкладних станів», «неврологія», «функціональна діагностика», «ортопедія та травматологія», «ультразвукова діагностика».

У кінці конференції відбулася нарада Асоціації ревматологів України, головних спеціалістів НАМН і експертів МОЗ України, головних обласних ревматологів та терапевтів, а також провідних фахівців.

Усі учасники конференції, що брали участь в режимі on-line, змогли поставити запитання, залишити коментарі в чаті та послухати не тільки доповіді та лекції, а й почути живі дискусії, думки та обговорення проблемних питань кількома експертами. Конференція стала важливою подією, яка демонструє єдність та незламність українських лікарів.

Учасники заходу, які успішно пройшли тестування (набрали мінімум 60% вірних відповідей) протягом 72-х годин після завершення події, мали можливість отримати сертифікат 10 балів БПР. Запис трансляції доступний і після завершення конференції, отримати доступ до трансляцій ви можете на сайтах: https://strazhesko.org.ua/, https://www.facebook.com/strazhesko,  https://rheumahub.org.ua/

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також