Google search

 
 

Фахівці кафедри сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги 07 березня 2024 року взяли участь у роботі науково-практичної конференції Української асоціації сімейної медицини «Сімейний лікар – ключовий спеціаліст у вирішенні медико-соціальних проблем українців».

Метою проведення заходу було об’єднання зусиль щодо впровадження основних підходів до діагностики та лікування неінфекційних хвороб, направлених на покращення та збереження здоров’я населення в складних умовах епідемій та війни в Україні. У роботі конференції взяли участь фахівці НУОЗ України імені П. Л. Шупика, Національного фармацевтичного університету, Одеського національного медичного університету, Тернопільського національного медичного університету імені І. Я. Горбачевського, Запорізького державного медико-фармацевтичного університету, Ужгородського Національного університету, Полтавського державного медичного університету, Національного інституту раку, Інституту ендокринології та обміну речовин ім. В. П. Комісаренка, Інституту геронтології імені Д. Ф. Чеботарьова НАМН України та ін.

Кафедру на конференції представила професор Ольга Коваленко з доповіддю «Мультидисциплінарний підхід у підготовці лікарів загальної практики - сімейних лікарів», доцент Людмила Матвієць доповіла про «Психовегетативні розлади внаслідок дистресу в різні вікові періоди. Як відновлюватись?», професор Ольга Процюк спільно із завідувачем кафедри терапії, сімейної медицини, гематології і трансфузіології НУОЗ України імені П. Л. Шупика професором Людмилою Хіміон провели майстер-клас «Менопаузальний період: як забезпечити високу якість життя жінки». 

Враховуючи велике значення практичних навичок та аналізу клінічних випадків у підготовці лікарів, професор Ольга Коваленко провела майстер-клас «Інтегрований неврологічний огляд в практиці сімейного лікаря. Частина 1: сутність і практичне значення методики. Оцінка ходи. Аналіз клінічного випадку». Взаємодоповнення й взаємозбагачення знаннями і практичними навичками дають позитивні результати у лікуванні хронічних неінфекційних захворювань.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також