На кафедрі акушерства і гінекології №1 продовжується робота наукових керівників кафедри з підготовки аспірантів і виконання ними запланованих дисертаційних робіт, які на зараз знаходяться на різних етапах виконання залежно від року навчання.

Наукові керівники допомагають дисертантам у проведенні клінічних ретроспективних і проспективних досліджень, відповідно до сучасних вимог підготувати публікації наукових статей в журналах, що індексуються в Scopus i Web of Science, взяти участь у національних і закордонний науково-практичних конференціях, конгресах з доповідями про результати проведених досліджень.

Аспіранти кафедри беруть активну участь в лікувально-діагностичному процесі на клінічних базах кафедри: київському обласному перинатальному центрі, Вишгородській ЦРЛ, Київській обласній клінічній лікарні, Боярській ЦРЛ. Практичний досвід розширює бачення молодих вчених, доповнює наукові дослідження результатами вирішення клінічних випадків.

19.03.2024 року відбулася нарада в НУОЗ України імені П.Л. Шупика, присвячена міжнародній роботі й зустріч з проректором з науково-педагогічної роботи та міжнародного співробітництва Олегом Шевченком,  на якій були присутні аспіранти нашої кафедри. Розглянуті питання на нараді викликали зацікавленість аспірантів щодо можливого їх стажування у передових закордонних клініках з метою опанування інноваційними методиками діагностики та лікування в акушерстві та гінекології. Аспіранти кафедри висловили пропозиції та бажання брати участь у реалізації міжнародних медичних грантових проєктів.