Кафедрою функціональної діагностики на клінічній базі у клініці «Mirum» у березні 2024 року проведено черговий очний двотижневий цикл ТУ «Основи ультразвукового дослідження серця та судин» для 13 лікарів з різних регіонів України.

Цільовою аудиторією циклу є лікарі-кардіологи, спеціалісти з ультразвукової і функціональної діагностики. Програма циклу охоплювала принципи оцінки структури і функції серця, аспекти ехокардіографічної діагностики та ведення пацієнтів із серцевою недостатністю, кардіоміопатіями, легеневою гіпертензією, вродженими та набутими вадами серця.

Протягом циклу лікарі отримали можливість попрацювати і вдосконалити свої навички на найсучаснішій ультразвуковій апаратурі для ультразвукової діагностики компанії Canon Medical Systems. Зокрема, було розглянуто основи судинних досліджень, тканинні методики в ехокардіографії, проведено демонстраційні майстер-класи та практичні заняття. Дякуємо нашим партнерам за плідну співпрацю!

Кафедра продовжує активно впроваджувати в свою роботу цикли тематичного удосконалення, присвячені основам використання різних методів функціональної діагностики. Крім того, найближчим часом планується включити в роботу кафедри заходи БПР для вдосконалення практичних навичок з окремих аспектів діагностики для лікарів, які вже мають досвід роботи за фахом. Інформація про ці заходи розміщується на сайтах Університету і www.fd.org.ua.

Дати проведення наступних циклів ТУ з ехокардіографії у 2024 році: 07.06-21.06 та 18.10-01.11. Куратор циклу - доктор філософії (Ph.D.), асистент Євген Новіков (095-4139678). Путівку на навчання можна придбати у секторі тематичного удосконалення НУОЗ України імені П.Л. Шупика (Київ, вул. Дорогожицька 9, 1-й поверх адміністративного корпусу, к. 10 А, телефон для довідок 044-205-48-06), або через систему електронної реєстрації.