Google search

 
 

05 квітня 2024 року відбулася науково-практична конференція «Стандарти та персоніфікований підхід» з майстер-класом.

Захід підготовлений та проведений за ініціативою співробітників кафедри дитячої оториноларингології, аудіології та фоніатрії НУОЗ України імені П.Л. Шупика. Захід внесений до Переліку заходів БПР, запланованих на 2024 рік та був проведений в онлайн форматі в режимі реального часу.

В роботі конференції взяло участь 1 923 фахівця з профільних установ України. Насамперед конференція зацікавила отоларингологів (490), педіатрів (464), лікарів загальної практики — сімейної медицини (392), дитячих отоларингологів (185), терапевтів (140), фармацевтів (37) та лікарів інших спеціальностей (215).

Учасників конференції привітав професор Анатолій Косаковський, президент Асоціації дитячих оториноларингологів України, завідувач кафедри дитячої оториноларингології, аудіології та фоніатрії нашого університету. На конференції було представлено цікаві наукові доповіді про сучасні тенденції у веденні пацієнтів з захворюваннями верхніх дихальних шляхів. Науковці поділилися власним досвідом впровадження нових концепцій у діагностику та лікування низки захворювань. Всього було представлено 12 доповідей з них 7 доповідей та окремий майстер-клас були підготовлені співробітниками кафедри дитячої оториноларингології, аудіології та фоніатрії.

Професор кафедри Олександр Мощич ознайомив лікарів з лікуванням респіраторної патології сучасними ефективними засобами природного походження з позицій доказової медицини та рекомендацій ВООЗ.

Професор кафедри Юрій Гавриленко представив доповідь, присвячену сучасним можливостям профілактики та лікування рекурентного тонзиліту у дітей. Професор Ілона Косаківська акцентувала увагу лікарів на питаннях лікування гострого риносинуситу у дітей. Аспірант кафедри Катерина Лях сконцентрувала увагу учасників конференції на практичних аспектах проведення аденотомії та сучасними показаннями до операції.

Професор Анатолій Косаковський в своїх доповідях висвітив питання гострого середнього отиту, хронічного середнього секреторного отиту, лікування запальних захворюваннях носа та приносових синусів, а також провів майстер-клас «Гіпертрофія глоткового мигдалика. Хронічний аденоїдит чи назофарингіт? Консервативне та хірургічне лікування».

Кожна доповідь викликала жваві дискусії, учасники конференції задавали актуальні питання, ділились своїми думками, ідеями та досвідом лікування хворих.

Всі учасники конференції отримали багато цікавої та корисної інформації з різних аспектів діагностики та лікування захворювань верхніх дихальних шляхів, дякували організаторам за можливість професійної зростання, можливість обміну думками та гарну організацію проведеного заходу.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також