З 08 по 22 квітня на кафедрі анестезіології та інтенсивної терапії був проведений цикл тематичного удосконалення для лікарів-анестезіологів «Діагностика та інтенсивна терапія при невідкладних станах».

Мета циклу тематичного удосконалення – поглиблення теоретичних знань та удосконалення практичних навиків для успішного лікування хворих, які знаходяться у невідкладних станах.

Програма охоплювала діагностику та iнтенсивну терапію всіх невідкладних станів, зумовлених патологією серцево-судинної, дихальної, нервової, ендокринної систем організму, дією токсичних, інфекційних чинників, порушеннями терморегуляції, травматичними ушкодженнями органів грудної клітки, черевної порожнини, гострою хірургічною патологією органів черевної порожнини та заочеревного простору, алергічними реакціями тощо. Завідувач кафедри – професор Олег Лоскутов, куратор циклу – асистент Дмитро Дімура наповнили програму циклу записаними відеопрезентаціями провідних фахівців по окремим напрямкам інтенсивної терапії, сучасними гайдлайнами та іншою цікавою фаховою інформацією. По закінченні циклу усі 63 слухачі зазначили свої позитивні відгуки, оскільки це цикл тематичного удосконалення, на їх думку, охоплює всi основнi знання, вмiння i манiпуляцii необхiднi для надання кваліфікованої невідкладної допомоги пацієнтам, які знаходяться в критичних станах.