Google search

 
 

В умовах сьогодення вже беззаперечним є факт основного вектору розвитку хірургії в напрямку малоінвазивності. Сучасні технології в медицині та, зокрема, хірургії дозволяють виконувати майже будь-які об’єми оперативних втручань мінімізуючи власне хірургічну агресію, тим самим полегшуючи та зменшуючи терміни реабілітації пацієнтів. В питанні хірургічного доступу в абдомінальній хірургії, цією технологією є лапароскопічна хірургія.

Лапароскопічна хірургія вже багато років є основним напрямком розвитку та візитівкою кафедри хірургії та судинної хірургії Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика (завідувач кафедри – професор С. Саволюк). Співробітниками кафедри виконується та демонструється слухачам широкий спектр планових та ургентних лапароскопічних втручань, що охоплює всі поверхи черевної порожнини: починаючи з баріатричної та антирефлюксної хірургії, закінчуючи герніологічними операціями та колопроктологією.

Згідно календарного плану циклів тематичного удосконалення на 2024 рік, слухачі мають змогу навчатись лапароскопічним технологіям на 7 циклах: «Програма швидкого відновлення в абдомінальній хірургії», «Лапароскопічні технології в невідкладній хірургії», «Застосування в хірургії біозварювання та інших енергій», «Інноваційні технології в плановій та невідкладній хірургії», «Хірургія та післяопераційний менеджмент ожиріння та метаболічного синдрому», «Лапароскопічні операції в плановій хірургії», «Лапароскопічна герніологія».

Формат сучасної «живої хірургії» та можливість взяти участь в клінічному розборі інтраопераційного й периопераційного  ведення пацієнтів – те що завжди викликає інтерес та зацікавленість у слухачів з профільних хірургічних відділень державних та приватних лікувальних установ.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також