9-10 травня 2024 р. відбувся медичний форум із науково-практичною конференцією з міжнародною участю: «Сучасні інфекційні захворювання. Цікаві кейси з інфекційних хвороб із практики лікаря» в якій кафедра інфекційних хвороб НУОЗ України імені П.Л. Шупика традиційно бере активну участь.

В рамках заходу були представлені наступні майстер-класи:  «Диференційна діагностика гарячкових станів», «Хантавірусна інфекція в Україні», «Біль у животі». А також сателітний симпозіум: «Сучасні аспекти фармакотерапії при інфекційних захворюваннях».

Співробітники кафедри інфекційних хвороб (доценти А. Печінка, Г. Бацюра, В. Бойко, Л. Коцюбайло, А. Голуб), під керівництвом завідувача кафедри професора Олександра Дуди,  підготували ряд лекцій, присвячених найбільш актуальним питанням розповсюдження, лікування і профілактики інфекційних хвороб.

Для учасників заходу доценти А. Печінка та Л. Коцюбайло представили майстер-клас: «Хантавірусна інфекція в Україні».

Завідувач кафедри представив наукові напрацювання співробітників, прочитав лекції та тему: «Марсельська лихоманка в умовах війни», «Herpes Zoster: від діагностики до сучасного лікування», «Гострі респіраторні вірусні інфекції: сучасні можливості лікування і профілактики у пацієнта з кардіальною патологією», а також відповів на запитання учасників конференції.