Першотравень у цьому році позначився для фармацевтичного та медико-профілактичного факультету нашого Університету двома важливими та результативними заходами.

Збори трудового колективу факультету під головуванням проректора з наукової роботи професора Наталії Савичук одностайним голосуванням підтримали та рекомендували кандидатуру професора Тетяни Козаренко на посаду завідувача кафедри радіології.

Засідання вченої ради факультету також розпочалося з кадрових питань. За результатами таємного голосування були обрані: на посаду доцента кафедри фармації – доцент Ірина Токменко; на посаду асистента кафедри педагогіки, психології, медичного та фармацевтичного права – Юлія Шеремет.

Робота вченої ради факультету продовжилася ґрунтовною доповіддю голови постійної комісії вченої ради факультету з наукової роботи професора Олександри Івахно про результати наукової та інноваційної діяльності кафедр факультету в 2023 році та перспективи розвитку у 2024 році.

Про стан роботи кафедр, які здійснюють підготовку лікарів (фармацевтів) -інтернів, з базами стажування та про суттєві законодавчі зміни в організації взаємодії закладів вищої освіти та баз стажування інтернів доповіли завідувач кафедри мікробіології, вірусології та імунології професор Ірина Дзюблик, завідувач кафедри фармації доцент Сергій Соловйов, в.о. завідувача кафедри клінічної лабораторної діагностики доцент Людмила Сергієнко та доцент кафедри радіології Юлія Сторожчук.

Декан факультету професор Василь Михальчук проінформував вчену раду про результати проведеного аналізу щодо забезпечення підготовки слухачів та здобувачів на позабюджетних (платних) циклах підвищення кваліфікації, в магістратурі та аспірантурі на кафедрах факультету, а також обґрунтував підстави призначення доцента Людмили Сергієнко першим керівником, а професора Сергія Клименка другим науковим керівником НДР «Дослідження факторів прогнозу перебігу та відповіді на терапію при пухлинних захворюваннях в Україні» кафедри клінічної лабораторної діагностики.

Секретар вченої ради факультету старший викладач Лідія Юрковська доповіла про позитивні результати вивчення анкетування оцінки якості викладання та протидії корупції на кафедрах факультету.

Заступник голови вченої ради факультету професор Ірина Хоменко охарактеризувала стан діловодства та використання електронного документообігу на кафедрах факультету, а також становище по факультету щодо підготовки резерву на посади завідувачів кафедр.

Наукова робота кафедр факультету позначилася черговими кроками з планування дисертаційних досліджень. Так, вчена рада факультету підтримала обрані теми та дослідницькі плани дисертаційних робіт здобувачів ступеня доктора наук кафедри фармацевтичної технології і біофармації Олександра Добровольного та Дмитра Дроздова, а також індивідуальні плани наукової роботи аспірантів цієї ж кафедри Дмитра Мандрикіна і Олега Руденка.

Особливо суттєвим та розлогим виявився розгляд у різному навчально-методичних документів, поданих від кафедр факультету. Активна підготовка до впровадження нових освітньо-професійних програм навчання в магістратурі у наступному 2024/2025 навчальному році позначилася тим, що на розгляд вченої ради факультету від кафедр були подані понад 40-к робочих програм навчальних дисциплін за різними ОПП.

Вітаємо шановних колег з черговими кроками кадрового та наукового зростання, бажаємо усім успіху в подальшій реалізації освітніх та наукових завдань.

Актуальність матеріалу: 77.33% - 3 Голосів
Доступність матеріалу: 77.67% - 3 Голосів