На виконання наказу МОЗ України від 14.03.2024 р. № 440 продовжується процес реорганізації державної установи «Український науково-дослідний інститут промислової медицини» (ДУ «УКРНДІПРОММЕД») в м. Кривий Ріг (Дніпропетровська обл.) шляхом приєднання до Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика.

Після реорганізації ДУ «УКРНДІПРОММЕД» буде створено Відокремлений підрозділ «Науково-практичний медичний центр професійного здоров’я НУОЗ України імені П.Л. Шупика» (проєкт Положення по відокремлений підрозділ за посиланням).

З метою розширення освітніх можливостей у здійсненні безперервного професійного розвитку працівників сфери охорони здоров’я, за ініціативою завідувача кафедри медицини праці, психофізіології та медичної екології НУОЗ України імені П.Л. Шупика професора Дениса Варивончика (Голови комісії з реорганізації), за підтримки Міжнародного Медичного Корпусу та проєкту Гарвардська Міжнародна Ініціатива, впродовж квітня 2024 року під час двох інструкторських курсів «Хімічні, біологічні, радіологічні, ядерні, вибухові небезпеки» (08-12.04.2024 р., м. Одеса), «Робота медсестри при травмах» (22-26.04.2024 р., м. Одеса) підготовлено 7 працівників ДУ «УКРНДІПРОММЕД»  (Оксана Орєхова, в. о. директора з наукової роботи, д. мед. н.; Олена Павліченко, старший науковий співробітник, к. мед. н.; Альона Харламова, старший науковий співробітник, к. б. н.; Тетяна Матвійчук, сестра медична; Наталя Руденок, сестра медична; Ірина Синенька, сестра медична; Наталя Щербина, сестра медична); і створено команду інструкторів для проведення освітніх тренінгів з питань невідкладних станів у воєнний час.

14 травня 2024 року ДУ «УКРНДІПРОММЕД» отримала від Представництва Міжнародного Медичного Корпусу в Україні в подарунок тренувальний набір «Зупинка кровотечі базовий АКХ СТ». Зазначений набір дозволить забезпечити високу якість навчання медичного персоналу під час серії із 5-и тренінгів «Зупинка кровотечі», проведення яких запланованого на період з 16.05 по 13.06.2024 р. в м. Кривий Ріг серед 50 працівників цієї установи.

Після завершення процесу реорганізації тренувальний набір буде передано на баланс НУОЗ України імені П.Л. Шупика і у подальшому використаний у освітній діяльності його відокремленого підрозділу у м. Кривий Ріг.

Колектив ДУ «УКРНДІПРОММЕД» та НУОЗ України імені П.Л. Шупика висловлюють щиру подяку Представництву Міжнародного Медичного Корпусу в Україні за партнерську підтримку і співпрацю, які наближають нашу Перемогу.

Актуальність матеріалу: 43.33% - 3 Голосів
Корисність матеріалу: 71.67% - 3 Голосів