Чергова щорічна науково-практична конференція з міжнародною участю «YOUNG SCIENCE 5.0» відбулася 24 травня 2024 року в НУОЗ України імені П.Л. Шупика.

Вперше одна з секцій конференції була присвячена питанням клінічної психології та психологічної допомоги, а основними доповідачами на секції, переважно, виступали магістри, які навчаються на кафедрі педагогіки, психології, медичного та фармацевтичного права за спеціальністю 053 «Психологія».

Модерували секцію науково-педагогічні працівники випускової кафедри педагогіки, психології, медичного та фармацевтичного права, а саме: завідувач кафедри професор Володимир Краснов, професор В’ячеслав Казміренко та старший викладач Лідія Юрковська.

З доповідями, тематика яких торкалася їх кваліфікаційних випускових робіт, виступили магістри очної та заочної форми навчання. Всього було представлено 20 доповідей на теми емоційного вигорання військовослужбовців, вигорання медичних працівників у психіатрії, впливу типу нервової системи на стан бойового стресу в учасників бойових дій, формування професійної мотивації у майбутніх клінічних психологів, особливостей адаптаційного процесу тимчасово переміщених українців, впливу арт-терапії на психічне здоров’я, феномену емоційної прив’язаності і багато іншого.

Наприкінці роботи секції виступив доктор психологічних наук, професор В’ячеслав Казміренко, який підкреслив необхідність розмежування спеціальностей клінічної і медичної психологій, важливість і нагальну потребу суспільства саме у психологічній допомозі та у фахівцях з клінічної психології.

Проведена конференція – один із суттєвих етапів в циклі практичної і наукової підготовки клінічних психологів у Національному університеті охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика, а попереду нові цікаві та потрібні для розвитку фахових компетентностей заходи.

Ми впевнені у наступних здобутках наших молодих науковців та найближчих плідних зустрічах!

Актуальність матеріалу: 87.2% - 5 Голосів
Доступність матеріалу: 87.5% - 4 Голосів