Шановні колеги! Повідомляємо Вам, що 31 травня 2024 року кафедрою медицини невідкладних станів Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика було проведено міжнародну науково-практичну конференцію «Актуальні питання медицини невідкладних станів», що  проходила під егідою Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика (провайдер БПР №1065).

Захід був зареєстрований в базі даних заходів БПР за 2024 рік Центру Тестування (реєстраційний номер заходу №3704487). Дана конференція охоплювала всі спеціальності молодших спеціалістів з медичною освітою, всі провізорські спеціальності та лікарів всіх спеціальностей відповідно до номенклатури лікарських спеціальностей, затвердженої наказом МОЗ України №446 від 22.02.2019.

Цьогорічна конференція була присвячена Всесвітньому дню екстреної медичної допомоги 27 травня та цьогорічній проблематиці кліматичного впливу на роботу системи екстреної медичної допомоги та якість надання медичної допомоги в цілому. На конференції було представлено ряд доповідей, присвячених різним питанням з проблематики організації екстреної медичної допомоги та особливостей діагностики та лікування невідкладних станів різного характеру.

В заході в якості доповідачів брали участь іноземні експерти з медицини невідкладних станів з таких країн як США, Мексика, Туреччина, Португалія, Індія, Іспанія та Норвегія. Також з доповідями виступили представники кафедр медицини невідкладних станів із закладів вищої освіти України, практичні лікарі з медицини невідкладних станів та інших спеціальностей. Всього в конференції взяло участь більше 80 доповідачів та 264 учасники. В рамках участі у конференції було видано сертифікати за номерами від 2024-1065-3704487-100001 до 2024-1065-3704487-300264.

Детальніше: https://www.youtube.com/watch?v=DxnSLZjEjZo