12 червня 2024 року відбулося засідання вченої ради фармацевтичного та медико-профілактичного факультету під головуванням голови вченої ради факультету професора Василя Михальчука. На засіданні обговорювали актуальні питання, одним з яких було аналіз процесу «Управління зворотним процесом» на кафедрах факультету».

Про підсумки антикорупційної діяльності доповіли заступник голови вченої ради професор Ірина Хоменко та завідувачі кафедр. Визначено що такий елемент управління є важливою складовою для забезпечення прозорості освітньої діяльності Університету.

Особливою подією стала річна атестація здобувачів освіти ступеня доктора філософії, які представили результати своїх досліджень, що викликали зацікавленість та обговорення членів ради вченої ради фармацевтичного та медико-профілактичного факультету. За результатами наукової діяльності аспірантів та їх обговорення було переведено здобувачів освіти ступеня доктора філософії на наступний навчальний рік. Атестація відбулась у відповідності до вимог. Було затверджено індивідуальні плани наукових робіт здобувачів наукових ступенів та ступеня доктора філософії. Голова вченої ради факультету професор Василь Михальчук привітав аспірантів з проходженням відповідного етапу наукових планів та підкреслив важливість проведення наукових дослідження, навіть, в складних умовах воєнного часу.

На засіданні таємним голосуванням було проведено вибори на посади:

- Білоусову Наталію Анатоліївну на посаду старшого викладача закладу вищої освіти кафедри фармації;

- Голубку Ольгу Станіславівну на посаду старшого викладача закладу вищої освіти кафедри громадського здоров’я, епідеміології та екології;

- Данилюк Катерину Володимирівну на посаду доцента закладу вищої освіти кафедри управління охороною здоров’я;

- Кундіну Вікторію Валеріївну на посаду доцента закладу вищої освіти кафедри радіології;

- Припуту Наталію Володимирівну на посаду доцента закладу вищої освіти кафедри управління охорони здоров’я;

- Римара Максима Вікторовича на посаду асистента  кафедри фармація;

- Шевченко Ярослава Олександровича на посаду старшого викладача закладу вищої освіти кафедри управління охороною здоров’я.

Відбулося голосування щодо присвоєння вченого звання доцента кандидату медичних наук, доценту кафедри ядерної медицини, радіаційної безпеки та радіаційної онкології Северин Юлії Петрівні.

Декан фармацевтичного та медико-профілактичного факультету професор  Василь Михальчук  відмітив , що це останнє засідання в цьому навчальному році та подякував колективу за роботу.

Доступність матеріалу: 72.5% - 2 Голосів