19.06.2024 року був успішно проведений заключний екзамен для лікарів-інтерів ІІІ року навчання. Оцінював роботу лікарів-інтернів потужний викладацький колектив профільної кафедри.

У складі екзаменаційної комісії завідувач кафедри акушерства та гінекології №1, професор Олег Голяновський, доценти Ольга Морозова, Олександр Волошин, асистенти Олександр Кононець, Лариса Стаселович. Куратор інтернів - доцент Галина Жалоба. При оцінюванні знань лікарів-інтернів викладачі кафедри звертали особливу увагу на можливість застосування практичних навичок в акушерсько-гінекологічній практиці, зважаючи на поточну обстановку, яка є на сьогодні в Україні, пов’язана з воєнним станом.

«Лікарі-інтерни поєднували дистанційну та аудиторну форми навчання, – зазначив професор О. Голяновський, – Завдання даного заходу надати лікарям-інтернам можливість показати свої теоретичні знання з актуальних питань акушерства і гінекології та продемонструвати базові практичні навички, які необхідно надавати у разі ургентної акушерсько-гінекологічної патології. Також інтерни продемонстрували вміння проводити серцево-легеневу реанімацію та зупинку кровотечі із магістральних судин. Приємно відзначити, що наші вихованці – це мотивовані молоді лікарі, які свідомо обрали улюблений фах, тому докладають багато праці, щоб стати кваліфікованими спеціалістами».

На заключному іспиті лікарі-інтерни ІІІ року показали хороші знання як і з теоретичних питань акушерства та гінекології, так і продемонстрували практичні навички. Науково-педагогічні працівники кафедри побажали лікарям-інтернам подальних успіхів та безперервного навчання для першокласного оволодіння всіма тонкощами своєї професії.