Національний університет охорони здоров'я України імені П. Л. Шупика та, зокрема, кафедра ендоскопічної та роботизованої загальної та метаболічної хірургії з гордістю повідомляють про успішне проведення науково-практичної медичної конференції "Освіта та інновації: лапароскопічна та роботизована хірургія", що відбулася 20-21 червня 2024 року.

Конференція стала визначною подією у світі медицини, зібравши під своїм дахом провідних спеціалістів з України, Європи та Америки. Протягом двох днів учасники мали можливість обговорювати новітні досягнення та інновації в галузі лапароскопічної та роботизованої хірургії. Важливим аспектом заходу були онлайн включення операцій на роботі, серед яких особливо відзначилися жива хірургія на роботі da Vinci та лапароскопічні операції, які дозволили всім присутнім побачити майбутнє хірургії в дії.

Учасники конференції, серед яких були медичні працівники, хірурги, науковці та студенти медичних ЗВО, активно долучалися до обговорень, ставили запитання та ділилися власним досвідом. Такий формат дозволив створити динамічну платформу для обміну знаннями та ідеями, сприяючи подальшому розвитку медичної науки та практики.

Особливий інтерес викликала медична ярмарка, де близько 20 компаній представили свої новітні розробки та обладнання, що додатково підсилило практичну цінність конференції та надало учасникам можливість ознайомитися з передовими технологіями безпосередньо від виробників.

Конференція також стала чудовою нагодою для налагодження нових професійних зв’язків та зміцнення існуючих. Всі учасники висловили вдячність за високий рівень організації заходу, відзначивши якісну підготовку матеріалів та насичену програму.

Національний університет охорони здоров'я України імені П. Л. Шупика дякує всім, хто взяв участь у конференції та сприяв її успіху. Ми впевнені, що подібні заходи є важливим кроком на шляху до вдосконалення медичної освіти та практики.

З нетерпінням чекаємо на наступні зустрічі та нові наукові звершення.