Кафедра акушерства та гінекології №1 приділяє значну увагу клінічній підготовці інтернів і аспірантів на основній базі кафедри - Київському обласному перинатальному центрі.

З метою покращення клінічного мислення і практичних навичок в хірургічній роботі інтерни та аспіранти беруть активну участь у проведенні хірургічних акушерських і гінекологічних втручань, в обходах відділень клінічних баз кафедри під керівництвом професорів та доцентів, асистують у проведенні складних хірургічних втручань в акушерсько-гінекологічній клініці.

Так, 25 червня 2024 року при розродженні вагітної Н. з тазовим передлежанням плода, обтяженим соматичним анамнезом (тромбофлебіт поверхневих вен правої нижньої кінцівки) оперував під керівництвом завідувача кафедри О. Голяновського  аспірант ІІ року навчання С. Фролов, а інтерни ІІ року навчання спостерігали за ходом операції. Операція пройшла успішно з народженням живої доношеної дівчинки масою 3750 г, 8/8 балів за шкалою Апгар.

Після проведення операції разом з інтернами та аспірантом професор О. Голяновський обгорив ключові моменти проведення кесарева розтину за тазового передлежання великим плодом з профілактикою тромбоемболічних та гемораргічних ускладнень у жінки з тромбофлебітом.