Google search

 
 

Значним попитом серед спеціалістів різного профілю: фармацевтів, лікарів, біологів, біотехнологів та наукових співробітників користується цикл тематичного удосконалення "Сучасні технології доклінічного вивчення лікарських засобів", розроблений співробітниками кафедри фармації.

Так, у зв’язку із значною кількістю заявок на кафедрі фармації з 14 по 28 червня було проведено додатковий цикл навчання.

Мета проведення циклу — удосконалення теоретичних знань та практичної підготовки, формування, оновлення, поглиблення ключових професійних компетентностей, а також отримання нових актуальних знань з сучасних технологій доклінічного вивчення лікарських засобів, необхідних для професійної діяльності слухачів відповідно до вимог системи якості підготовки кадрів для сфери охорони здоров'я, ознайомлення з новітніми досягненнями в галузі тощо.

 

Цикл тематичного удосконалення передбачав розгляд широкого кола питань, стосовно новітніх уявлень про можливості застосування технологій in silіco та  in vitro в доклінічому вивченні лікарських засобів. Завідувач кафедри фармації доктор фармацевтичних наук Сергій Соловйов ознайомив слухачів із можливостями комп’ютерного моделювання та прогнозування властивостей біологічно активних сполук, методами проектування лікарських засобів, дослідженнями їх взаємодії з клітинами-мішенями (молекулярним докінгом). Доцент кафедри фармації Олена Трохименко разом із слухачами детально розглянула методи приготування перещеплювальних культур клітин, визначення параметрів цитотоксичності біологічно активних речовин і визначення специфічної активності потенційних лікарських засобів на моделях патологічних процесів у біологічних системах in vitro. Професором кафедри Віктором Трохимчуком та асистентом кандидатом фармацевтичних наук Максимом Римарем були представлені сучасні аналітичні методи контролю якості та стандартизації застосування клітинних технологій в біології і медицині, а також діюча нормативно-правова база проведення доклінічних досліджень в Україні та Європейському Союзі.

Слухачі із зацікавленістю опанували матеріали циклу та залишили схвальні відгуки.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також