03 вересня 2024 року відбулося засідання вченої ради фармацевтичного та медико-профілактичного факультету. Декан факультету професор В. Михальчук привітав членів вченої ради з початком навчального року і побажав успіхів в досягненні поставлених важливих завдань перед колективом університету та факультету зокрема.

На засіданні обговорювались важливі питання щодо готовності проведення освітнього процесу на 1-му та 2-му році навчання в магістратур та результатів вступної кампанії в магістратуру. Члени приймальної та відбіркових комісій висловили зауваження та надали пропозиції щодо удосконалення організації та проведення вступної кампанії.

Професор С. Соловйов доповів про результати державної атестації фармацевтів-інтернів та ознайомив з аналізом заходів кафедр факультету, спрямованих на підвищення рівня практичної підготовки фармацевтів-інтернів.

Професор І. Хоменко та професор В. Краснов надали інформацію щодо стану підготовки до акредитації кафедр.

Важливому на сьогодні питанню необхідності підготовки клінічного психолога в України з урахуванням воєнного стану звернув увагу в своїй презентації професор В. Краснов. Велика кількість людей були вимушені залишити свої домівки через бойові дії, що створює додаткове психологічне навантаження. Родини військових, які залишилися вдома, часто відчувають тривогу, страх, стрес через відсутність близьких, що перебувають на фронті. Підготовка компетентних, висококваліфікованих, конкурентоспроможних фахівців, які володіють глибокими теоретичними знаннями та практичними вміннями та навичками в галузі клінічної психології - вимога сьогодення. Тому кафедра педагогіки, психології, медичного та фармацевтичного права розробила освітньо-професійну програму «Клінічна психологія та психологічна допомога» для денної та заочної форми навчання за спеціальністю 053 «Психологія». Освітня програма сприяє розвитку у здобувачів здатності надавати кваліфіковану психологічну допомогу особам різних вікових та соціальних груп.

На засіданні вченої ради факультету вирішили підтвердити високий науково-методичний рівень, відповідність вимогам до здобувача вченого звання доцента та рекомендувати вченій раді НУОЗ України імені П. Л. Шупика присвоїти вчене звання доцента по кафедрі клінічної лабораторної діагностики кандидату медичних наук, доценту кафедри Євгенії Кривенко.

На завершення засідання декан фармацевтичного та медико-профілактичного факультету професор В. Михальчук наголосив на багатьох викликах, що стоять перед науково-педагогічними працівниками факультету та закладом в цілому, побажав успіхів в досягненні поставлених важливих завдань.