Початок ІІ півріччя 2024 навчального року позначився для колективу кафедри онкології продовженням інтенсивної навчально-освітньої роботи, новими завданнями з наукової, організаційної, клінічної та виховної роботи, які ставить Національний університет охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика перед кожним структурним підрозділом.

Відповідно до навчального плану на кафедрі онкології у вересні 2024 року розпочались цикли спеціалізації за спеціальностями: «Клінічна онкологія» (9 місяців), «Онкохірургія» (4 місяці), «Онкогінекологія (4 місяці) та «Ендоскопія (3 місяці). До навчання приступили 84 слухачі: 28 слухачів за бюджетним замовлення, 44 слухача на основі платних освітніх послуг і 12 слухачів за індивідуальним планом навчання.

Завідувач кафедри онкології професор Прокіп Гордійчук та куратори циклів провели вступний семінар: привітали слухачів з початком навчання, ознайомили присутніх з клінічними навчальними базами (КНП «Київський міський клінічний онкологічний центр», ДНП «Національний інститут раку»,  КНП «Київська обласна клінічна лікарня», КНП «Київський міський клінічний ендокринологічний центр»), ознайомили з їх структурою, сучасними методами діагностики та лікування в зазначених базах. Завідувач кафедри представив кураторів циклів, викладацький та допоміжний персонал кафедри. Наголосив на важливості не лише теоретичної, а і практичної підготовки молодих спеціалістів. Куратори циклів надали присутнім розклад лекцій, графік суміжних циклів, розповіли про права та обов’язки слухачів, провели інструктаж з техніки безпеки та щодо дій слухачів під час оголошення повітряної тривоги.

Співробітники побажали слухачам циклів наснаги, успіхів у навчанні заради Перемоги.

Актуальність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів
Корисність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів