Доктор медичних наук, професор кафедри онкології, наставник молодих науково-педагогічних кадрів Станіслав Мясоєдов нині святкує своє 70-ліття.

Станіслав Дмитрович працює в НУОЗ України імені П. Л. Шупика з 2004 року. Спочатку на посаді професора кафедри хірургії та трансплантології, далі на посаді професора кафедри онкології (2007-2008 рр.). З 2008 по 2019 роки обіймав посаду завідувача кафедри онкології.

Науковцю й досвідченому клініцисту притаманні наполегливість у праці, ерудованість, старанність, невпинна жага до нових знань. У своїх наукових дослідженнях він висвітлює проблеми хірургічної езофагології, торако-абдомінальної хірургії, онкохірургії раку стравоходу, шлунку, товстої кишки, молочної залози та неорганних заочеревинних пухлин.

Під науковим керівництвом академіка НАН України професора О. О. Шалімова досвід розроблених Станіславом Дмитровичем методик став основою при захисті кандидатської дисертації «Органозбережні операції в лікуванні пептичної стриктури стравоходу» в 1990 році, а в 2004 році при захисті докторської дисертації «Рефлюксна хвороба стравоходу (діагностика та хірургічне лікування)» під керівництвом члена-кореспондента АМН України професора В. Ф. Саєнко.

Професор С. Мясоєдов є автором 162 друкованих наукових праць, 4 патентів України, 4 методичних рекомендацій, навчального посібника.

Колектив Національного університету охорони здоров′я України імені П. Л. Шупика та кафедра онкології вітає професора Станіслава Мясоєдова з ювілеєм!

Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я, довголіття, добробуту, творчої наснаги. Дякуємо за чуйне серце і безвідмовну допомогу людям, за Вашу мудрість та унікальний досвід. Нехай Ваше життя буде наповнене цікавими подіями, приємними зустрічами з колегами та друзями.

Миру Вам та щастя!