Здійснення наукових розробок є надзвичайно важливим для розвитку практичної медицини, яка має відповідати сучасним викликам і бути конкурентно спроможною на світовому ринку медичних послуг.

Співробітники кафедри онкології та ядерної медицини, радіаційної онкології та радіаційної безпеки активно розвивають цілу низку напрямів наукових досліджень. Серед них – вплив хірургічного втручання, неспроможності анастомозу на онкологічні результати лікування раку прямої кишки.

04 жовтня 2024 року в разовій спеціалізованій ченій раді НУОЗ України імені П.Л. Шупика ДФ 26.613.187 відбувся офіційний захист десиртації аспіранта кафедри онкології Миколи Гордійчука «Вплив сфінктерзберігаючого хірургічного втручання, неспроможності анастомозу на онкологічні результати лікування раку прямої кишки» (науковий керівник: Станіслав Мясоєдов) під головуванням завідувача кафедри ядерної мудицини, радіаційної онкології та радіаційної безпеки професора Павла Короля на здобуття наукового ступеня доктора філософії за спеціальнітю 222 «Медицина» галузь 22 «Охорона здоров´я» (наукова спеціальність 14.01.07 – Онкологія).

Опонентами на захисті виступили професор Сергій Земсков, проректор з наукової роботи та інновацій Національного медичного університету імені О. О. Богомольця; професор Володимир Голотюк, професор кафедри онкології Івано-Франківського національного медичного університету; Антон Бурлака завідувач відділення пухлин печінки, підшлункової залози та онковаскулярної хірургії ДНП «Національний інститут раку». Рецензентом на захисті виступив професор Олег Щербина, професор кафедри ядерної медицини, радіаційної онкології та радіаційної безпеки НУОЗ України імені П.Л. Шупика.

У роботі представлено теоретичне узагальнення та практине вирішення важливої наукової задачі сучасної променевої візуалізації, а саме підвищення ефективноті методів сфінктерзберігаючого хірургічного втручання  на онкологічні результати лікування раку прямої кишки. Отримані дані дозволять поліпшити онкологічні результати лікування раку прямої кишки, дасть можливість проведення своєчасного лікування та зможе запобігти розвитку генералізованих форм раку.

Як показав досвід останніх років, захист дисертацій в разових спеціалізованих вчених радах сприяє підвищенню зацікавленості слухачів та залученню аспірантів для навчання в НУОЗ України імені П.Л. Шупика.

Актуальність матеріалу: 85.5% - 4 Голосів
Корисність матеріалу: 85.25% - 4 Голосів