Google search

 
 

05 грудня 2024 року відбулося засідання вченої ради фармацевтичного та медико-профілактичного факультету основним питанням на якому було обговорення та затвердження плану роботи вченої ради факультету на 2025 рік, який представив декан факультету професор В. Михальчук. План роботи вченої ради фармацевтичного та медико-профілактичного факультету на 2025 рік розроблено за відповідними процесами та відповідно календарного плану, в якому значну увагу приділено стратегічному та оперативному управлінню та управлінню ризиками та можливостями. Визначено елементи інноваційної та науково-дослідницької діяльність та окремо освітньої діяльності. Після обговорення План було затверджено.

Секретар вченої ради старший викладач Л. Юрковська ознайомила присутніх з аналізом процесу 14 «Управління зворотним процесом» на кафедрах факультету».

Про роботу профбюро факультету за 2024 рік проінформувала голова профбюро факультету доцент О. Трохименко, зокрема при перевірці порушень трудової дисципліни на кафедрах факультету не виявлено. Впродовж року за індивідуальними заявами співробітників факультету надавалась матеріальна допомога у зв’язку з важким матеріальним станом, на лікування та на поховання.

Інформацію про підвищення кваліфікації НПП факультету у 2024 році надала заступник голови вченої ради професор І. Хоменко. Аналіз показав, що НПП проходять підвищення кваліфікації відповідно затверджених планів.

На засіданні було затверджено індивідуальні плани наукових робіт здобувачів наукових ступенів та ступеня доктора філософії:

  • аспіранта кафедри клінічної лабораторної діагностики Б. Медведєва («Особливості мутаційного статусу гену FLT3 при гострій мієлоїдній лейкемії в українській популяції»);
  • аспірантів кафедри радіології Є. Лазара («Комплексна променева діагностика місцево-поширеного раку нирки на етапах лікування») та А. Мельникової («Мультимодальний рентгенодіагностичний супровід лікування пацієнтів з об’ємними утвореннями легень»);
  • аспіранта кафедри управління охороною здоров’я В. Івчука («Медико-соціальне обґрунтування моделі послуг тривалого догляду та підтримки для осіб з віковими та хронічними захворюваннями»);
  • аспірантів кафедри фармації М. Луціва («Інформаційно-аналітичні підходи до вдосконалення управління збутовою політикою фармацевтичного підприємства») та Т. Лесейка («Фізико-хімічні та біологічні основи застосування нових форм антисептичних та дезінфікуючих засобів в стоматологічній практиці»);
  • аспірантів кафедри громадського здоров’я, епідеміології та екології К. Пожевілової («Наукове обґрунтування інтеграції провідних засад громадського здоров’я в сучасну стоматологічну практику України»); С. Данілевського («Оздоровча інфраструктура регіонів України як складова національної системи громадського здоров’я»); Є. Ванюшина («Наукове обґрунтування оптимізованої моделі профілактики серцево-судинних захворювань в системі громадського здоров’я») та П. Брагінського («Наукове обґрунтування ефективності, можливостей та перспективи вдосконалення системи протиепідемічного реагування під час карантинних заходів у системі громадського здоров'я України»).

На засіданні було проведено річну атестацію здобувачів освіти ступеня доктора філософії та затверджено їх річні звіти.

Голова комісії з навчально-методичної роботи доцент Ю. Сторожчук проінформувала про навчально-методичні документи від кафедр факультету, які надійшли на розгляд вченої ради фармацевтичного та медико-профілактичного факультету,  які було схвалено для подальшої рекомендації до розгляду вченою радою НУОЗ України імені П. Л. Шупика.

Голова вченої ради професор В. Михальчук  подякував усім за роботу у 2024 році та побажав у наступному році досягнення запланованих цілей та реалізації планів.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також