Google search

 
 

24 січня 2025 року проведена конференція «Respihub: Сучасні аспекти запальних захворювань лімфоглоткового кільця у дітей». Засідання конференції були проведені в онлайн форматі.

Учасників конференції привітав професор Анатолій Косаковський, президент Асоціації дитячих оториноларингологів України, завідувач кафедри дитячої оториноларингології, аудіології та фоніатрії Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика.

На конференції було представлено наукові доповіді про сучасні можливості лікування респіраторних інфекцій. Науковці поділилися власним досвідом впровадження нових концепцій у діагностику та лікування низки захворювань. Всього було представлено 8 доповідей, зокрема 4 доповіді та  майстер-клас було проведено співробітниками кафедри дитячої оториноларингології, аудіології та фоніатрії.

Професор Анатолій Косаковський в своїй доповіді ознайомив учасників заходу  з лікуванням гострого риносинуситу з позицій національного протоколу та міжнародного консенсусу. Він також провів майстер-клас, присвячений консервативному та хірургічному лікуванню захворювань лімфаденоїдного глоткового кільця. Під час майстер-класу було продемонстровано оперативні втручання на лімфепітеліальному глотковому кільці за сучасними хірургічними методиками світового рівня.

Професор Олександр Мощич ознайомив лікарів з сучасними методами лікування респіраторної та ЛОР патології в практиці педіатра і сімейного лікаря.

З цікавими доповідями про актуальні проблеми педіатрії та дитячої отоларингології виступив професор Юрій Гавриленко (доповіді «Сучасні можливості профілактики та лікування рекурентного тонзиліту у дітей» та «Секреторний середній отит у лікарській практиці»).

Професор Олена Колоскова (завідувачка кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб Буковинського державного медичного університету) детально ознайомила лікарів з проблемою гострого тонзиліту та методами лікування у дітей.

Професор Світлана Левицька (кафедра дитячої хірургії та отоларингології Буковинського державного медичного університету) детально висвітлила причини рецидивів аденоїдних вегетацій у дітей.

Професор Василь Кіщук (завідувач кафедри ЛОР-хвороб ВНМУ імені М. І. Пирогова) виступив з цікавою доповіддю «Хронічний тонзиліт. Проблема, яка потребує уваги».

Завідувачка кафедри педіатрії, акушерства і гінекології Київського національного університету імені Тараса Шевченка Наталія Молочек доповіла про сучасні виклики у клінічній практиці при лікування гострої респіраторної патології.

Кожна доповідь викликала жваві дискусії, учасники конференції задавали актуальні питання, ділились, своїми думками, ідеями та досвідом лікування хворих.

Загалом, в роботі конференції взяли участь понад 3000 фахівців з профільних установ України. Насамперед конференція зацікавила педіатрів, отоларингологів, лікарів загальної практики — сімейної медицини, дитячих отоларингологів, терапевтів, фармацевтів та лікарів інших спеціальностей. Всі учасники конференції отримали багато цікавої та корисної інформації з різних аспектів діагностики та лікування захворювань верхніх дихальних шляхів.

У відповідності до Переліку заходів БПР, в 2025 році на кафедрі дитячої оториноларингології, аудіології та фоніатрії НУОЗ України імені П. Л. Шупика заплановано ряд науково-практичних конференцій.

Запрошуємо лікарів взяти участь у наступних заходах:

  • «Respihub: Діагностичні та лікувальні алгоритми при гострих захворювань дихальних шляхів» (березень),
  • «Respihub: Педіатрична респірологія: стандарти чи персоніфікований підхід?» (квітень),
  • «Respihub: Міждисциплінарний підхід до лікування дітей із гострою респіраторною патологією» (травень),
  • «Respihub: Сучасні виклики в діагностиці та лікуванні гострих респіраторних інфекцій» (жовтень),
  • «Respihub: Європейські тренди в лікуванні гострих респіраторних захворювань дитячого віку» (листопад).

В червні планується провести міждисциплінарний національний консенсус «Гострий та хронічний тонзиліт», а в грудні - національний консенсус «ГРЗ та їх ускладнення в дитячому віці».

25-26 вересня 2025 року заплановано провести V міждисциплінарну науково-практичну конференцію з міжнародною участю  "Респіраторна школа в педіатрії, оториноларингології та сімейній медицині" (offline-online). Крім того, запланована участь в 4 вебінарах респіраторно-оториноларингологічного клубу (березень, червень, жовтень, грудень).

Контакти кафедри: тел.: (044) 236-94-48    е-mail: [email protected]

Навчальні цикли тематичного удосконалення дивіться за посиланням.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також