Google search

 
 

Організація підготовки лікарів-інтернів вимагає особливої уваги не тільки в плані їх практичної підготовки, а й в плані формування наукового підходу до спеціальності та залучення зацікавлених інтернів до наукової роботи.

Дослідження M. Smith (Мечіган, США), показали, що резиденти, що пройшли дослідну підготовку, більше цінують доказову медицину і отримують більш високі бали клінічної компетентності. 

Виходячи з цього на кафедрі анестезіології та інтенсивної терапії було проведено онлайн-конференцію з дистанційною презентацією доповідей інтернів-анестезіологів другого року навчання з найактуальніших проблем сучасної анестезіології та інтенсивної терапії. 

Для участі в «Дні Науки» відібрали 15 доповідей, які були розподілені на дві секції. Викладачі кафедри на чолі із завідуючим кафедри анестезіології та інтенсивної терапії професором О. Лоскутовим оцінювали зазначені доповіді за критеріями якості обраних тем, наукового рівня інформації та якості доповіді. Кращими визнані презентації, які здійснили О. Починок «Післяопераційне знеболення, контрольоване пацієнтом», Л. Артюх «Сучасні алгоритми серцево-легеневої реанімації», О. Єфіменко «Обструктивний синдром»,

А. Демидова «Парентеральне харчування у відділенні інтенсивної терапії», К. Кириленко «ESP-block від витоків до сьогодення» і О. Крехно «Отруєння сурогатами алкоголю: етиленгліколем (антифризом)». 

Зазначені доповідачі отримали можливість взяти участь у секції молодих учених в Британо-українському симпозіумі (БУС 13). 

З точки зору кафедри участь у подібних заходах допомагає інтернам опановувати навичками публічних виступів, участі в дискусіях, розвиває здатність аналізувати наукові публікації. 

Як відмітив по закінченні конференції завідувач кафедри професор О. Лоскутов, зазначені доповіді показали високий рівень підготовленості лікарів-інтернів.

Читайте також