Google search

 
 

25—26 травня кафедрою клінічної лабораторної діагностики НУОЗ України імені П. Л. Шупика спільно із Всеукраїнською асоціацією клінічної хімії та лабораторної медицини (ВАКХЛМ) у рамках Міжнародного конгресу з лабораторної медицини проведено науково-практичну конференцію з міжнародною участю «Стан та перспективи розвитку лабораторної медицини в Україні».

До роботи науково-практичної конференції очно та дистанційно долучились провідні спеціалісти лабораторної медицини з усіх регіонів України. 

Перший день конференції переважно було присвячено питанням безперервного професійного розвитку лікарів-лаборантів і спеціалістів із вищою немедичною освітою. Детально розглядалися такі питання: нові вимоги та особливості атестації лікарів; підготовка здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії за спеціальністю 224 «Технологія медичної діагностики та лікування», особливості освітньо-наукових програм та їх перегляду; реалізації наказу МОЗ України від 17.02.2020 № 366 тощо. 

Другий день роботи конференції розпочався з декількох доповідей, присвячених особливостям навчання в умовах COVID-19. Багато уваги було приділено питанням діагностики SARS-Cov-2 та моніторингу змінення рівня антитіл після перенесеного COVID-19. 

У рамках науково-практичної конференції з міжнародною участю «Стан та перспективи розвитку лабораторної медицини в Україні» відбулось засідання Ради ВАКХЛМ та вже традиційно — робоча нарада кафедри клінічної лабораторної діагностики як опорної за спеціальністю «Клінічна біохімія» з представниками однопрофільних кафедр закладів вищої медичної освіти України.

 

Науково-практична конференція, виставкові заходи та спеціалізовані експозиції створили міжнародну платформу для обміну досвідом і підвищення кваліфікації спеціалістів лабораторної медицини.

Читайте також