Google search

 
 

24-25 вересня 2021 р. кафедра анестезіології та інтенсивної терапії взяла участь у науково-практичній конференції присвяченій судинному доступу (інфузійна терапія, моніторинг гемодинаміки, гемостаз).

Конференцію організувала Українською асоціація судинного доступу, яку очолює співробітник кафедри доцент Андрій Строкань.

У заході, який відбувався в гібридному форматі на території конференц-центру клінічної лікарні «Феофанія», взяло участь 7 співробітників кафедри.

На церемонії відкриття конференції виступила народна депутатка Оксана Дмитрієва, яка зазначила, що «...Я сама лікар, і добре розумію наскільки важливі такі конференції. Обмін досвідом та професійне вдосконалення – це те, що робить лікаря лікарем».

Упродовж двох днів кілька імітаційних майданчиків і конференц-залів стали справжніми платформами з обміну досвідом та обговорення найважливіших тем медицини.

Завідувач кафедри професор Олег Лоскутов доповів про стан моніторингу та майбутні перспективи його розвитку і провів майстер-клас з артеріальних судинних доступів. Доцент Андрій Строкань висвітлив проблеми і актуальність різних судинних доступів у відділеннях інтенсивної терапії. Професор Олександр Дружина зупинився у своїй лекції на питаннях екстракорпорального кровообігу і практичного його використання у критичних пацієнтів. Доцент Інна Кучинська, грунтуючись на власному досвіді, зробила акцент на судинних доступах у пацієнтів в «ковідному» стаціонарі. Про правові аспекти та різні ускладнення при постановці венозних і артеріальних катетерів доповіли доцент Олексій Доморацький та доцент Максим Пилипенко; молекулярним аспектам фібринолізу була присвячена лекція доцента Михайла Бондаря.

Всі учасники конференції (як присутні на майстер-класах, так і ті, що брали участь у режимі онлайн), відзначили високий рівень організації та інформативності форуму.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також