Google search

 
 

7-10 жовтня 2021 року у Києві в офф- та он-лайн режимі за підтримки МОЗ України та НУОЗ України імені П.Л. Шупика успішно проведена науково-практична конференція з міжнародною участю «IX  академічна школа з педіатрії».

В рамках конференції відбулися пленарні засідання, сателітні симпозіуми, майстер-класи, дискусійний клуб, мультидисциплінарні розбори хворих під керівництвом провідних фахівців з педіатрії, дитячої гастроентерології, оториноларингології, пульмонології, алергології.

У цьому науково-практичному форумі взяли участь відомі вітчизняні вчені-педітри та міжнародні експерти з дитячої пульмонології, невідкладної медицини, сомнології, ендокринології, алергології та імунології: проф. Томас Ерлер, проф. Карстен Шварц, проф. Бернхард Косак, д-р Ева Ерлер, проф. Пейшен Ехенгахен з Німеччини, проф. Іржи Беран з Чехії, проф. Анжеліка Солнцева з Білорусі, проф. Алла Наконечна з Великобританії.

Працівники кафедри дитячих і підліткових захворювань Національного університету охорони здоров'я України імені П. Л. Шупика під керівництвом члена-кореспондента НАМН України, чл.-кор. НАМН України Галини Бекетової активно взяли участь у науковому форумі та виступили з низкою доповідей і практичних майстер-класів, що стосувалися використання антибіотиків в умовах пандемії COVID-19, постінфекційного кашлю, терапії кетонурічного синдрому та лактазної недостатності, контролю за рекурентними респіраторними інфекціями, метаболічного синдрому, проблем діагностики глютен-залежних захворювань, дефіциту заліза і кальцію у дітей, питань грудного вигодовування в період пандемії COVID-19, невідкладної  допомоги при судомах, пульсоксиметрії, бронхо-легеневої дисплазії, сучасних проблем вакцинації. Низка мультидисциплінарних дуетів та тріо, в яких взяли участь викладачі кафедри дитячих і підліткових захворювань дозволили з різних боків обговорити найактуальніші проблеми сучасної педіатрії.

В роботі ІХ педіатричної Школи взяли участь понад 2,5 тисяч педіатрів та сімейних лікарів які отримали найсучаснішу, цікаву та дуже корисну для  практичної діяльності інформацію. Учасники науково-практичного форуму високо оцінили рівень та значимість отриманої інформації і залишили у чаті сотні схвальних відгуків та подяк.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також